szkoła rysunku

Kurs rysunku wrocław

Nasi asystenci prowadzący kurs to zaangażowani studenci kierunków artystycznych, dlatego zapisując się na nasz kurs rysunku masz 100% gwarancji, że wybrałeś najlepszy.

Pragniemy jak największą ilość osób rozkochać w rysunku! Dzięki rodzinnej atmosferze i szerokiej ofercie dodatkowych zajęć nie będzie Ci się chciało opuszczać pracowni. To miejsce o magicznym klimacie i specyficznym charakterze.

Najlepsza kadra

Nasze kursy rysunku prowadzą młodzi, kreatywni i weseli ludzie związani ze środowiskiem artystycznym. Na zajęciach możesz porozmawiać z nimi o wszystkim: zapytać o studia, erasmusa, czy luźniejsze życiowe tematy.

kurs rysunku kraków

Rodzinna atmosfera

Z doświadczenia napiszę, że będąc w pracowni, chciałam tam zostać jak najdłużej. Rysowałam całą sobotę i był to bardzo przyjemnie spędzony czas: przy dobrej muzyce i na ciekawych rozmowach.

kurs rysunku wrocław

w czasie wolnym - Kursy sezonowe

kurs rysunku gdynia akwarela

Wakacyjny kurs rysunku

Wolne lato to w końcu czas na rozwijanie swojej pasji. Nie musisz się martwić nauką na sprawdziany, egzaminy, czas w pracy zwalnia przez upały. Wykorzystaj to! Mamy do wyboru 13 rodzajów kursów artystycznych, dla osób od 11 roku życia. Bez względu na to czy jesteś zaawansowany, czy dopiero zaczynasz przygodę z rysunkiem, znajdziesz zajęcia idealne dla siebie.

Kurs rysunku ferie

Czas kreatywnie odpocząć od obowiązków. Nie siedź samotnie w długie zimowe popołudnie. Możesz spędzić je w naszym rodzinnym gronie i nauczyć się rysować, malować lub udoskonalić swój warsztat. Kurs rysunku odbywa się od poniedziałku do piątku, dlatego intensywnie i skutecznie poprawisz swoją kreskę i przestaniesz rysować patyczaki 😉

rysunek od podstaw krajobraz

kurs rysunku wrocław

wyjątkowe korzyści

Darmowe zajęcia

Na kursie rysunku Wrocław dostajesz pakiet różnorodnych lekcji dodatkowych za darmo. Uczęszczając na nie, poszerzysz swoje umiejętności artystyczne w wielu kierunkach.

kurs rysunku 2

Veteran Room

To zupełny unikat jeśli chodzi o szkoły rysunku. Po naszym kursie masz możliwość bezpłatnego i dożywotniego uczestnictwa w lekcjach rysunku, także w innych filiach DOMINa. Zatem podróż po Polsce już na Ciebie czeka.

kurs rysunku 3

25 lat doświadczenia

Zaczęło się od jednego ucznia. Był to mroźny grudniowy wieczór. Wtedy Wojciech Domińczak przeprowadził pierwszą lekcję rysunku. Za dwa dni kolejną. Po roku jego pierwsi uczniowie w 100% dostali się na architekturę. Ta tradycja przetrwała aż do dziś...

kurs rysunku wrocław

Jakie zajęcia możesz wybrać?

kurs rysunku radom akwarela

brama na studia

Kurs na architekurę

Jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz studiować architekturę
 • podchodzisz do egzaminu na architekturę
 • lubisz rysować architekturę i nie tylko
 • pragniesz nauczyć się rysunku architektonicznego (niejedynie rysowania budynków)

artystyczny rozwój

Kurs na ASP

To najlepszy sposób, żeby bezstresowo przygotować się na ASP. Na kursie rysunku przybliżymy Ci:

 • rysunek perspektywiczny
 • rysunek artystyczny
 • anatomię i rysunek postaci
 • malarstwo akrylowe
 • budowanie form przestrzennych
kurs artystyczny digital painting
szkoła rysunku kurs rysunku

relaks i zabawa

Kurs rysunku hobby

Ten kurs sprawdzi się, jeśli:

 • rysujesz amatorsko i chcesz zostać profesjonalistą
 • pragniesz poszerzyć swoje umiejętności rysunkowe
 • zaczynasz przygodę z rysunkiem
 • masz zamiar popracować nad kreską
 • szukasz czegoś nowego, inspirującego
 • chcesz miło spędzić czas w doborowym towarzystwie

krok w przyszłość

Digital painting

Rozpocznij przygodę z przyszłościową techniką rysunku. Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz wypróbować digital painting, ale bez inwestowania w sprzęt
 • wiążesz swoją przyszłość z grafiką komputerową
 • interesuje Cię malarstwo cyfrowe
 • pragniesz rozwinąć się w nowej dziedziniechcesz poznać działanie Procreate’a
kurs rysunku katowice digital painting

ukierunkowanie najmłodszych

Kurs rysunku 11-15 lat

W pewnym wieku przychodzi czas na rozwój kreatywności Twojego dziecka pod okiem profesjonalistów. Ich wiedza i praktyka ułatwi mu dalszą naukę rysunku, przynosząc świadomość własnej twórczości. Na kursie przerobimy:

 • rysunek perspektywiczny i budowanie przestrzeni
 • rysunek postaci
 • tematy sci-fi
 • martwą naturę
 • rysowanie zwierząt i zieleni
 • martwą naturę

kurs rysunku wrocław

Wolna pracownia

pakiet dodatkowych zajęć za darmo!

Dla kogo?

Dla wszystkich uczestników kursów podstawowych zajęcia dodatkowe są za darmo. Dzięki nim wzbogacisz swój warsztat o nowe umiejętności i zrobisz szybkie postępy w nauce rysunku. Na dodatkowe kursy rysunku możesz przychodzić nawet codziennie. W naszej pracowni jest tak miło, że nie chce się z niej wychodzić, dlatego często organizujemy nocki rysunkowe😉

Rodzaje zajęć

Wybierz interesujące Cię zagadnienia i przyjdź na lekcję rysunku. Warto spróbować różnych kursów, żebyś wiedział co sprawia Ci największą przyjemność

 • Digital painting
 • Malarstwo akrylowe
 • Portret
 • Postać studyjna
 • Postać dla architektów
 • Symulacje egzaminów wstępnych

Nadrabianie zajęć

W ramach Wolnej Pracowni odbywają się również:

 • Stolik Korekt 
 • Zajęcia odrobieniowe

W tym czasie możesz skonsultować trudny temat, zapytać o problematyczne zagadnienie, otrzymać pomoc w pracy, która sprawia Ci trudności i nadrobić lekcję rysunku, na której Cię nie było.

kurs rysunku wrocław

Wspólne plenery za granicą

Na kursie rysunku łączymy wiedzę, praktykę i dobrą zabawę. Co roku organizujemy zagraniczne plenery rysunkowe. W takich wyjazdach biorą udział uczniowie ze wszystkich filii Szkoły Rysunku. Poznajemy tam detale architektoniczne, konstrukcje budynków, które w rzeczywistości są o wiele bardziej zachwycające niż na zdjęciach

Z Rodziną Domina odwiedziliśmy już takie miejscach jak:

 • Wiedeń
 • Asyż
 • Siena
 • Florencja
 • San Gimignano
 • Tuttlingen
 • Tubingen

Plenerowe piękno - ukryte detale

Machikuły

Na zdjęciu widzisz średniowieczny detal zamku w Asyżu. Machikuły to zwieńczenie murów obronnych w formie ganka. Były wysunięte poza ich obrys z pozostawieniem prześwitu między murem a gankiem. Dzięki temu przez otwory można było wylewać na przeciwnika gorącą smołę, olej lub kaszę!

Styl koryncki

Uwieczniony w świątyni rzymskiej z I w.p.n.e. Styl koryncki powstał, jak głosi legenda, z inspiracji liśćmi akantu. Roślinę, która wybujała z kosza ustawionego na grobie młodej dziewczyny, zauważył pewien rzeźbiarz i zachwycony całą historią uwiecznił liście w kamieniu.

Portal romański

Ozdobne wejście naznaczone 700-letnią historią. Ten przykład wykonany z trawertynu znajduje się w Akwilii. Jeśli kandydujesz na architekturę, to portal jest sztandarowym ćwiczeniem na naszym kursie rysunku. Podobnie na WAPW, studenci rysowali go na zaliczenie.

Pendentywy

Czyli przejście z planu kwadratu na okrąg w formie żagielków. Jest ono bardzo subtelne i daje swobodę w komponowaniu przestrzeni. Przykład ze zdjęcia to kopuła w kościele di San Biaggio.

Gomółki

W gotyku nie produkowano jeszcze tak dużych szyb, jak otworów okiennych. Budowniczowie składali więc okna z mniejszych, okrągłych fragmentów szyby, zwanych gomółkami. były one łączone ołowiem. Na środku każdej gomółki znajduje się zgrubienie, pozostałe po produkcji szkiełka przez wydmuchiwanie go z rury. Ten przykład pochodzi ze Stein am Rhein. 

Mur pruski

Drewniana konstrukcja szkieletowa (ryglowa) wypełniona murem z cegły. Często mylona z szachulcem, który jest wypełniony gliną ze słoną lub trzciną. W Polsce mur pruscki jest znany od średniowiecza.

kurs rysunku wrocław

Historie. przeżycia, wspomnienia naszych kursantów.

"

Domin pomógł mi się rozwinąć artystycznie, chociaż sama na początku w siebie nie wierzyłam. Dzięki super atmosferze i jeszcze lepszych prowadzących dostałam się na wymarzone studia! Dziękuję ❤️


Ania Gargol
Studentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej

kurs rysunku wrocław opinie

"

KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �

Ola Krzak
Studentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej

kurs rysunku wrocław recenzja

"

Polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na wymarzone studia, albo po prostu nauczyć się rysować. Na początku nie trzeba nic umieć. Wszystkiego nauczysz się w Dominie od podstaw. Super atmosfera i profesjonalizm asystentów sprawia, że Domin jest idealnym miejscem do rozwijania umiejętności rysunkowych.

Kuba Okupnik
Student pierwszego roku kierunek grafika ASP Wrocław 2020

kurs rysunku wrocław

kurs rysunku wrocław

jesteśmy też na tik-toku!

Po codzienną dawkę motywacji i inspiracji do nauki rysunku wpadnij na nasze media społecznościowe. Oprócz umiejętności manualnych liczy się także Twoja wiedza, zatem nie krępuj się pisać do nas i pytać. 

Zaobserwuj nas:
Kurs rysunku online

Na naszym kanale na yt znajdziesz mnóstwo filmików z lekcjami Speed drawing, podczas których przybliżysz sobie etapy powstawania rysunku. Pamiętaj: rysujemy od ogółu do szczegółu. Na początku zacznij od analizy rysowanego obiektu i przejdź do nanoszenia całościowego kształtu. Zwróć też uwagę na kompozycję swojego rysunku. Później staraj się go uszczegóławiać, przejdź do detalu. Na końcu możesz dodać światłocień lub inne efekty barwne.

kurs rysunku wrocław

galeria prc naszych uczniów - ty też tak będziesz rysować!

kurs rysunku warszawa
kursy artystyczne portret
kurs rysunku poznań cienkopis
kurs rysunku gdynia asp
kurs rysunku akwarela
rysunek od podstaw zapisy

kurs rysunku wrocław

Potrzebujesz więcej informacji? NApisz do nas.

Jak nas znaleźć?

Wpadnij do nas i poczuj niepowtarzalną atmosferę pracowni rysunku. Znajdujemy się tylko 12 min o Dworca Głównego.  

Adres:

ul. Józefa Piłsudskiego 40 lok. 5 (drugie piętro, wejście do kamienicy od ul. Piłsudskiego)

Telefon:

575 060 769

Email: pracownia@dominwro.pl