Szkoła rysunku

Kurs rysunku Warszawa

Od dzisiaj rysuję codziennie.

W końcu namaluję obraz.

Jutro usiądę do tej pracy sprzed roku.

Te postanowienia wydają Ci się znajome? Są mało konkretne, więc nic dziwnego, że trudno ich dotrzymać. Na kursie rysunku Warszawa pokonamy brak motywacji i organizacji. Dostaniesz szczegółowy plan tematów do realizacji, sprawdzony i precyzyjnie opracowany.

Koniec ze snuciem nierealnych planów.

Skuteczny plan działania

3, 2, 1... zaczynamy! Pierwsza lekcja rysunku to podstawy: linie, horyzont, perspektywa, punkty zbiegu, płaszczyzny. Im dalej, tym bardziej zaawansowane zagadnienia poznajesz: sześciany, walce, światłocień, drzewa... Na początku trymestru dostaniesz listę tematów, żebyś wiedział, czego możesz się spodziewać.

rysunek od podstaw postać

Elastyczne terminy zajęć

Nie możesz przyjść na swoją lekcję rysunku? Bez obaw! W naszej pracowni odrobisz utracone zajęcia w innej grupie, która w tym samym tygodniu realizuje dany temat. Możesz też przyjść na Okno Odrobieniowe lub w ramach Wolnej Pracowni. Wtedy pod okiem asystenta przerobisz lekcję rysunku, jak podczas normalnego kursu.

kurs rysunku warszawa

Wypróbuj w czasie wolnym

kurs rysunku gdynia plener

Wakacyjny kurs rysunku

Dłużą Ci się wakacyjne poranki? Czujesz, że chciałbyś się wyrwać, spróbować czegoś nowego? Ten intensywny i skuteczny kurs rysunku jest dla Ciebie. Zrobisz ogromne postępy w bardzo krótkim czasie. Umiejętność rysowania zostanie z Tobą na całe życie. Nie zmarnuj tej okazji, bo może się nie powtórzyć. Rysujemy od poniedziałku do soboty, a każdym tygodniu realizujemy inne tematy. Możesz przyjść na dowolną liczbę tygodni.

Kurs rysunku w ferie

Egzamin na architekturę za pasem, a Ty nie czujesz się pewnie w rysunku? Też tak miałam... Mimo że chodziłam przez cały rok na kurs rysunku, dopiero intensywne lekcje odbywające się codziennie w ferie dodały mi śmiałości i pozwoliły znacząco ulepszyć warsztat rysunkowy.

kurs artystyczny nauka rysunku

kurs rysunku warszawa

Dlaczego warto?

Centralnie w centrum

Pracownię rysunku znajdziesz tuż po wyjściu z Dworca Centralnego. Niektórzy nazywają nasz budynek DOMIN Tower (jak Varso Tower). Nie musisz nigdzie podjeżdżać, więc zaoszczędzasz pieniądze i czas. To szczególnie ważne w upalne dni lub ciemne zimowe popołudnia.

kurs rysunku 2

Wolna pracownia

Zabranie się z rysowanie w domu graniczy z cudem? Wciąż coś Cię rozprasza, są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Dlatego w naszej Szkole Rysunku możesz rysować nawet poza swoimi zajęciami! W tym czasie będzie czekał asystent, który pomoże Ci w trudniejszych zagadnieniach,

kurs rysunku 3

25-letnie doświadczenie

A nawet ponad ćwierćwieczne. Dlatego na egzaminie na architekturę jesteśmy tak skuteczni. Przez 25 lat zdołaliśmy wypracować najlepsze metody przygotowania do egzaminów. Poznaliśmy ich strukturę w poszczególnych miastach w Polsce, zatem bez problemu pomożemy Ci się dostać do wybranego.

kurs rysunku warszawa

Rodzaje lekcji rysunku

kurs rysunku gdańsk architektura

skuteczny

Kurs na architekturę

Marzysz o prestiżowych studiach architektury? U nas kompleksowo przygotujesz się do złożonego egzaminu na architekturę. Od 15 lat bez przerwy, to osoba od nas jest na 1. miejscu na liście.

wielowymiarowy

Kurs na ASP

Nauczymy Cię podejścia do specyficznego egzaminu na ASP. Podczas kursu artystycznego wyrobisz sobie swój niepowtarzalny styl i otworzysz głowę na kreatywne rozwiązania. Połączymy wiedzę z praktyką, aby rozmowa wstępna na studia była dla Ciebie czystą przyjemnością.

kurs malarstwa asp
rysunek dla dzieci kwiaty

przeciwko nudzie

Rysunek dla dzieci

Najmłodsi są najbardziej otwarci i kreatywni. Możesz pomóc swojemu dziecku rozwinąć potencjał, zapisując je na kurs rysunku. Podczas lekcji plastycznych Twoja pociecha pozna różne techniki artystyczne, dzięki którym udoskonali zdolności manualne i odnajdzie siebie.

nowoczesny

Digital Painting

Przyszłość rysunku łącząca różne techniki w jednym narzędziu. Jeśli pragniesz zostać grafikiem komputerowym, projektować plakaty, reklamy, gry komputerowe czy filmy, to w czasie tego kursu nabędziesz cenne umiejętności, które wykorzystasz w zawodzie.

kurs rysunku kraków digital painting

wyzwalający

Kurs malarstwa

Akwarela, olej, akryl, ikony? Możesz wypróbować jeden rodzaj kursu malarstwa lub połączyć naukę kilku technik. Dobry rysownik jest wszechstronny i nie zamyka się na jedno narzędzie. Spróbuj zatem rozwinąć się na wielu płaszczyznach.

Kurs rysunku Warszawa w sieci

W naszych mediach społecznościowych znajdziesz codzienną dawkę motywacji i inspiracji rysunkowej. Sprawdź, co tworzą inni. Możesz też wysłać nam swoje prace, wybrane opublikujemy.

kurs rysunku gdynia architektura

kurs rysunku warszawa

Nie będzie lepszej okazji, by zacząć!

Na naszym kanale na yt znajdziesz darmowe tutoriale rysunkowe. To świetny dodatek do kursu rysunku, który pomoże Ci zrobić jeszcze szybsze postępy. Nie musisz wychodzić z domu, aby nauczyć się rysować. To my przychodzimy do Ciebie😀

kurs rysunku warszawa

Techniki rysunkowe, z którymi się zapoznasz.

Daj znać, czy o wszystkich z nich słyszałeś wcześniej. Która z nich jest Twoja ulubiona, a nad którą chciałbyś popracować?

kurs rysunku radom chatka

Ołówek

Klasyczne narzędzie o różnych stopniach twardości idealne na początek przygody z kursem rysunku.

kurs artystyczny nauka rysunku

Węgiel

Dość wymagająca technika. Kojarzona z kursem na ASP, ale można ją stosować też w rysunku architektonicznym. Nadaje się do większych formatów.

kurs rysunku szkoła rysunku

Rozcieruch

Bardzo efektowna i przyspieszająca pracę technika ołówkowa. Używa się do niej opiłków miękkiego grafitu, które rozciera się chusteczką na wcześniej przygotowanym, intensywnym podrysie.

szkoła rysunku kurs na architekturę

Cienkopis

Warto spróbować, jeśli cały czas rysujesz na sucho (ołówkiem, kredkami). Cienkopis poprawi Twoje zdolności manualne, bo jako trwała technika wymaga precyzji i skupienia.

kurs rysunku warszawa flamastry

Flamaster

Stosuje się go w projektowaniu do szkiców, ale również przy rysowaniu realistycznych scen. Pozwala na szybkie wykończenie pracy.

kurs rysunku warszawa

Sangwina

Miękka, czerwonobrunatna kredka z gliny, której używano już w renesansie. Leonardo da Vinci tworzył nią szkice Ostatniej wieczerzy.

kurs rysunku warszawa

Wrażenia naszych uczniów i absolwentów.

Domin, na początku miały być to kolejne zajęcia, zabicie czasu w wakacje. A teraz gdy słyszę hasło 'Domin' myślę o pracowni która powoli staje się moim drugim domem, pomogła mi odkryć pasję i to co chce w życiu robić. W Dominie nikt nikogo nie porównuje, a progres który przeszłam od wakacji widzę gołym okiem! Atmosfera i ludzie są cudowni, wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc i dobre rady. To nie tylko szkoła rysunku ale także RODZINA. Domin doskonale przygotowuje do egzaminów na architekturę pod wieloma względami. A zapisanie się na kurs to najlepsza decyzja w moim życiu, i ta która ma ogromny wpływ na moje życie. Warto walczyć o swoje marzenia, poprzez ciężką pracę a Domin to idealne miejsce do realizowania się. Cieplutko pozdrawiam,

Maria Broma
KURSANTKA Z 2019

Domin jest dla mnie jak drugi dom. Dojeżdżam od ponad roku co weekend, aby od samego rana, do nocy, siedzieć tu i spędzać czas w najlepszy możliwy sposób. Zawdzięczam temu miejscu naprawdę wiele, oprócz ogromnego progresu w rysunku, to poznałam wiele cudownych osób- pasjonatów. Na nowo rozbudziła się we mnie miłość do rysunku i nie wyobrażam sobie, by co sobotę i niedziele nie wstawać, by na ostatnia chwile zdążyć na zajęcia 😀

Julia Madajska
KURSANTKA Z 2019

Nie wiem czy to nadal aktualne ale tak czy owak chcialabym wyrazic wielką wdzięczność za edukację w dominie która była niezastąpiona. Przekonuję się o tym każdego dnia na studiach które są właściwie inne niż te do których przygotowywałam się w dominie ale już nie raz udało mi się zabłysnąć gdzieś wiedzą czy umiejętnościami zdobytymi w dominie. Nie mówiąc już nawet o tym że bez niego bym na te studia się nie dostała. Uważam że zajęcia w dominie są świetnie zorganizowane i prowadzone. Atmosfera jest cudowna, program świetny. Widać zaangażowanie prowadzących i widać wszechobecną pasję. Ciężko to opisać słowami..

Marta Kozłowska
KURSANTKA Z 2018

Nie chcesz czekać? Odbierz darmowy kurs malarstwa akwarelami!

Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera, a od razu dostaniesz dostęp do kursu od podstaw.

kurs rysunku warszawa

Jak wygląda lekcja rysunku?

Jeśli nigdy nie byłeś w pracowni na kursie rysunku, możesz mieć wątpliwości jak się zachować, czy będzie przerwa podczas zajęć, czy będę musiał rysować przed całą grupą, jak nadążę za prowadzącym.

Bez obaw! Niżej wyjaśniam, jak działa nasz Szkoła Rysunku.

Kurs rysunku - informacje techiniczne:

  • jedna lekcja rysunku trwa 3h
  • dodatkowo możesz przyjść na Stolik Korekt – asystent sprawdzi Twoje rysunki, podpowie co jest dobrze i co poprawić
  • w czasie lekcji rysunku możesz korzystać z kuchni i toalety w dowolnym momencie
  • na zajęciach przeważnie słuchamy muzyki – jeśli masz ulubione utwory, chętnie włączymy

Materiały, omówienie, pokazówka i do dzieła!

Na początku każdej lekcji rysunku dostaniesz materiały. Znajdziesz w nich omówienie tematu, tutoriale rysunkowe i zdjęcia do inspiracji. Prowadzący wyjaśni jak podejść do tematu i przystąpi do rysowania na tablicy, tak abyś mógł na bieżąco śledzić jak powstaje rysunek. Następnie przechodzisz do pracy nad swoim obrazem.

Korekty, zadania domowe, pytania

Asystent co jakiś czas przechodzi po sali i robi korektę każdemu z osobna. W czasie lekcji możesz zadawać pytania, prosić o wyjaśnienie wątpliwości. Bez stresu! Jesteśmy tu dla Ciebie, żeby Ci pomóc, więc nie krępuj się, jeśli czegoś nie zrozumiesz. Po jakimś czasie będzie to dla Ciebie banalnie proste.

Do każdego tematu jest zadanie domowe, które sprawdzamy podczas zajęć. Dzięki niemu utrwalisz sobie przerobione zagadnienia i wyćwiczysz rękę. To czyni nasz kurs rysunku bardziej skutecznym. Im więcej będziesz rysować, tym szybsze efekty zrobisz!

kurs rysunku warszawa

Cenna wiedza dla każdego rysownika

przedmioty na wapw

Przedmioty na WAPW

Pewnie chciałbyś wiedzieć jak przebiegają studia na WAPW. W planie zajęć umieszczonym na stronie nie znajdziesz dokładnego opisu przedmiotów. Zobacz czym jest HBM i jak wygląda nauka rysunku na pierwszym roku studiów.

kurs na architekturę katedra gotycka

Kurs na architekturę - bez niego ani rusz

Żeby przystąpić do egzaminu na architekturę prawie 100% uczniów zapisuje się na kurs na architekturę. Jak wybrać odpowiednią szkołę rysunku i kiedy najlepiej zacząć przygotowanie?

Sukces w rysunku

7 powodów, dla których warto zacząć naukę rysunku

Rysujesz hobbystycznie w domowym zaciszu, ale pewnego dnia przychodzi moment, w którym pragniesz większego postępu. Na kursie rysunku pod okiem asystenta rozwiniesz skrzydła.

kurs rysunku warszawa

Odpowiadamy na twoje potrzby

Skontaktuj się z nami

Pracownia znajduje się w samym centrum – na rogu ul. Chmielnej, na skrzyżowaniu z Al. Jana Pawła II (na przeciwko Złotych Tarasów i Dworca Centralnego). Podczas lekcji rysunku mamy świetne widoki na panoramę Warszawy.

Adres:

ul. Chmielna 98

00-801 Warszawa

Telefon:

0-501-32-00-45 (informacje o kursie rysunku)

0-500-298-982 (pracownia na ul. Chmielnej 98)

Email:

zapisy@domin.pl