szkoła rysunku

kurs rysunku radom

Szukasz idealnego dla siebie kursu rysunku, opartego na doświadczeniu? 

Co powiesz na możliwość rysowania w pracowni poza lekcją rysunku, kiedy tylko zechcesz?

Odwiedź naszą Szkołę Rysunku i sprawdź, jak wpisuje się w kanon Twoich oczekiwań! Niżej znajdziesz korzyści płynące z kursu rysunku Radom i rodzaje zajęć, z których ogrom jest bezpłatna.

 ⭐⭐⭐⭐⭐

Przekonaj się!

Kurs rysunku łagodzi stres

Tylko Ty i biała kartka papieru. Siedzisz w przyjemnym cieniu drzew, skąd rozpościera się widok na drewniane chatki. W skupieniu, za pomocą rysunku zapisujesz tę chwilę, aby zachować uczucie błogości na dłużej. Mając już gotowy szkic, możesz powracać do tego momentu w każdej stresującej sytuacji.

kurs rysunku radom chatka
kurs rysunku radom noc

Wypróbuj we wakacje

Czas wolny płynie leniwie, aż przelot muchy staje się obiektem zainteresowania. Możesz spożytkować go kreatywnie podczas wakacyjnego kursu rysunku. Tydzień lub dwa to idealny okres, abyś przekonał się czy siedzi w Tobie artystyczna dusza.

kurs rysunku radom

wypróbuj efektowne techniki

kurs rysunku radom flamaster

Flamaster

To nowoczesna i efektowna technika stosowana przez wielu projektantów. Stworzysz dzięki niej realistyczny rysunek lub szybki szkic koncepcji. Intensywne flamastry wymagają wprawy, której nabędziesz na kursie rysunku.

Akwarela/ kawa

Na początku może sprawiać trudności, chociaż stanowi też wyzwanie dla bardziej zaawansowanych rysowników. Chyba jednak warto poświęcić trochę czasu dla tak wspaniałego efektu, jaki widzisz na zdjęciu?

kurs rysunku radom akwarela

kurs rysunku radom

co nas wyróżnia?

Doskonała lokalizacja

Nie trać więcej czasu i pieniędzy na przejazdy komunikacją miejską. Szkoła Rysunku znajduje się w samym centrum Radomia, co nadaje jej malowniczego charakteru.

kurs rysunku 2

Darmowe zajęcia

W ramach kursu rysunku w Radomiu możesz uczęszczać też na wiele bezpłatnych zajęć jak rysowanie pojazdów, kurs malarstwa akwarelowego czy lekcje z rysunku flamastrem.

kurs rysunku 3

Ponad ćwierć wieku doświadczenia

Przez 25 lat nauki rysunku zdołaliśmy stworzyć unikalne metody wspierania i zachęcania uczniów. Na kursie rysunku stosujemy nowoczesne metody motywacji, które wspomogą nawet najbardziej opornych uczestników.

kurs rysunku radom

rodzaje lekcji rysunku

kurs rysunku warszawa

wszechstronny

Kurs rysunku

Profesjonalnie i kompleksowo przygotujemy Cię na wydziały architektury oraz ASP w Polsce a także za granicą. Nigdy wcześniej nie rysowałeś? Spokojnie. Prowadzimy grupy na różnych poziomach zaawansowania, tak abyś czuł się komfortowo podczas lekcji rysunku.

niepowtarzalny

Kurs malarstwa akwarelowego

Akwarela to wymagająca ale bardzo efektowna technika. Na kursie malarstwa dostaniesz wskazówki jak ją ujarzmić. Zapoznasz się również z naturalną techniką wodną – malowaniem kawą. Możesz skorzystać z tych lekcji jako zajęć dodatkowych.

kurs malarstwa akwarela eu
kurs rysunku radom

designerski

Kurs rysunku flamastrem

Nauczysz się tworzyć koncepcyjne szkice projektów. Flamaster to idealna technika, żeby zaprezentować swoje pomysły. Można go także wykorzystać do realistycznych prac. Jako trwałe narzędzie, flamastry wymagają wprawy i precyzji, których nabędziesz na kursie rysunku.  

plenerowy

Wakacyjny kurs rysunku

Nie ma lepszego sposobu na naukę rysunku jak przez doświadczenie. Dlatego też wakacyjny kurs rysunku Radom odbywa się w plenerze. Możesz przyjść ma zajęcia kiedy tylko zechcesz. Dodatkowo, jako członek Rodziny DOMINa, masz możliwość korzystania z plenerów wakacyjnych w innych filiach Szkoły Rysunku w całej Polsce. W ten sposób połączysz zwiedzanie z rozwijaniem pasji.

kurs malarstwa akwarela

przed egzaminami

Intensywny kurs rysunku

Nie wiem, co bym zrobiła bez tego kursu rysunku. To najlepsza okazją na powtórkę materiału i rozgrzewkę przed egzaminami. Trzeba się przecież zmierzyć z presją czasu i narzuconym tematem, który niekoniecznie musi należeć do Twoich ulubionych.

Kurs rysunku dla dzieci

Rysunek dla dzieci to niepowtarzalna okazja dla Twojej pociechy, żeby rozwinąć wyobraźnię i zostać w przyszłości znanym artystom. Dzięki kreatywnym zadaniom najmłodsi uczą się niekonwencjonalnego myślenia, co później zaowocuje w codziennych czynnościach.

Podaruj swojemu dziecku wolność twórczą i możliwość odkrycia nowej pasji.

kurs rysunku radom

to nie tylko pasja i praca

Naszą Szkołę Rysunku wyróżnia rodzinna atmosfera, którą wspólnie budujemy. Każdy uczestnik kursu rysunku Radom może dołączyć do grupy Rodzina Domina na fb, gdzie zbierają się uczniowie wszystkich filii szkoły rysunku. Kursanci mogą też korzystać z lekcji w innych miastach i poznawać rysowników stamtąd. To niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych przyjaźni wśród pasjonatów malarstwa, rysunku, grafiki komputerowej i sztuki w ogóle.

kurs artystyczny dla hobbystów

nocki rysunkowe

To świetny czas na integrację z grupą i wspólne rysowanie przy filmie i popcornie. Niestety jeszcze nie udało mi się być na żadnej, dlatego pora to nadrobić! Wpadnij też, może się zobaczymy😉.

kurs artystyczny szkoła rysunku

dominowa wigilia

Pierniczki, mandarynki, herbatka☕🎄... Śpiewanie kolęd i innych przebojów bożonarodzeniowych w Szkole Rysunku to wydarzenie, które nie może Cię ominąć. Wtedy panuje w pracowni magiczny klimat, a rysowanie przy rozświetlonej choince, gdy za oknem sypie śnieg, przenosi w inny wymiar.

kurs rysunku radom dominktober

dominktober

Co roku motywujemy się do regularnego rysowania. Wyzwanie trwa cały październik. Wtedy realizujemy tematy na dany dzień, używając techniki z tuszem (np. cienkopisu, długopisu, markera)

Co jeszcze dostajesz do kursu rysunku?

Wolna pracownia

W każdej chwili, jeśli  najdzie Cię ochota, możesz wpaść do pracowni i porysować pod okiem asystenta. On udzieli Ci korekty  wytłumaczy niezrozumiałe zagadnienia. W ramach Wolnej Pracowni możesz:

  • odrobić utraconą lekcję rysunku
  • kończyć rysunki z zajęć
  • poprosić o dodatkowe materiały i wyjaśnienie
  • pracować nad własnymi rysunkami

Rozwojówka

Dodatkowe zajęcia online dla uczestników kursu rysunku GRATIS. Prowadzi je sam szef DOMINa – Wojciech Domińczak. Lekcja odbywa się na fb Rodzina Domina. Podczas Rozwojówki przerabiamy:

  • Igurrę
  • Szkicowanie postaci
  • Punkt ze słynnej listy 100 rzeczy, które powienien umieć dobry rysownik
  • Szkic architektoniczny
  • Wykańczanie rysunków

Veteran room

Jako absolwent kursu rysunku Radom dostajesz dożywotnio darmowy wstęp na zajęcia we wszystkich filiach. Możesz zatem wciąż kontynuować naukę rysunku, rozwijać się artystycznie i przy okazji zwiedzać piękne zakątki Polski.

kurs rysunku radom

opinie uczestników lekcji rysunku

Domin jest dla mnie jak drugi dom. Dojeżdżam od ponad roku co weekend, aby od samego rana, do nocy, siedzieć tu i spędzać czas w najlepszy możliwy sposób. Zawdzięczam temu miejscu naprawdę wiele, oprócz ogromnego progresu w rysunku, to poznałam wiele cudownych osób- pasjonatów. Na nowo rozbudziła się we mnie miłość do rysunku i nie wyobrażam sobie, by co sobotę i niedziele nie wstawać, by na ostatnia chwile zdążyć na zajęcia 😀

Julia Madajska
KURSANTKA Z 2019

Nie wiem czy to nadal aktualne ale tak czy owak chcialabym wyrazic wielką wdzięczność za edukację w dominie która była niezastąpiona. Przekonuję się o tym każdego dnia na studiach które są właściwie inne niż te do których przygotowywałam się w dominie ale już nie raz udało mi się zabłysnąć gdzieś wiedzą czy umiejętnościami zdobytymi w dominie. Nie mówiąc już nawet o tym że bez niego bym na te studia się nie dostała. Uważam że zajęcia w dominie są świetnie zorganizowane i prowadzone. Atmosfera jest cudowna, program świetny. Widać zaangażowanie prowadzących i widać wszechobecną pasję. Ciężko to opisać słowami..

Marta Kozłowska
KURSANTKA Z 2018

kurs rysunku radom

Wybierz pakiet dla siebie

Na kursie rysunku Radom przygotujemy Cię na wybrany wydział architektury lub ASP. Lekcje rysunku prowadzimy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Spokojnie, wybierzemy dla Ciebie najlepszą grupę tak, abyś czuł się komfortowo. Do kursu rysunku możesz też dobrać zajęcia dodatkowe. Poszerzysz dzięki nim warsztat, a Twoje prace nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Trymestr

885 zł

/3 miesiące

13 zajęć

Veteran Room

Geometria rysunkowa

Próbne egzaminy

Modelowanie

zajęcia dodatkowe

akwarela/ kawa

720 zł

/3 miesiące

3h raz w tygodniu

Rozwój wrażliwości

Materiały z inspiracjami

Indywidualne korekty

zajęcia dodatkowe

flamastry

720 zł

/3 miesiące

3h raz w tygodniu

Projektowe podejście

Materiały dydaktyczne

Indywidualne korekty

Unikalne metody nauki rysunku

tworzymy je z pasją

System Igurra

Tylko na naszym kursie rysunku otrzymasz unikalne 723 ćwiczenia z rzutów ortogonalnych – tzw. rozwiązywanie figur na podstawie widoków. W każdy czwartek sam szef DOMINa, Wojciech Domińczak, prowadzi na fb live z rozwiązywaniem Igurry. 

Żeby ułatwić Ci spojrzenie na daną Igurrę w 3D stworzyliśmy poradnik, z którego nauczysz się modelować ją w SketchUpie. 

10

różnych miast

5200

członków Rodziny Domina

723

unikalne zadania

11278

pzeszło nasz kurs rysunku

Nurtuje Cię konkretne zagadnienie rysunkowe?

Śmiało możesz napisać do założyciela Szkoły Rysunku, Wojciecha Domińczaka, który z chęcią rozwiąże je na livie rysunkowym podczas Rozwojówki. Sama pisałam o pomoc w rysowaniu schodów kręconych i otrzymałam odpowiedź bez zwłoki. Skorzystasz na tym Ty, ale też inni kursanci, którzy mają podoby problem.

Lekarz może pochować swój błąd, lecz architekt może jedynie zasugerować swoim klientom zasadzenie winorośli.

Frank Lloyd Wright

Odwiedź nasze portale społecznościowe

Znajdziesz tam codzienną dawkę wiedzy rysunkowej i motywacji. Możesz też nawiązać kontakt z innymi członkami Rodziny Domina, aby wymieniać się rysunkami i doświadczeniami. To wspaniały sposób na zbudowanie przyjaźni.

kurs rysunku radom

napisz do nas - my odpowiemy

Gdzie nas znajdziesz?

Przyjdź do naszej pracowni na kurs rysunku i sprawdź, jak wyglądają zajęcia. Każda lekcja rysunku to wspaniała atmosfera i niepowtarzalne przeżycie. U nas zakochasz się w sztuce!

Adres: Ul. Żeromskiego 9 lokal 19g

Telefon: 605 637 552

Email: PracowniaDominRadom@gmail.com