szkoła rysunku

Kurs rysunku Poznań

Kurs rysunku Poznań to gwarancja, że zdasz bezstresowo egzaminy z rysunku. 100% naszych absolwentów zalicza go z pozytywnym wynikiem. Od ponad 10 lat to ktoś od nas jest na pierwszym miejscu na architekturze. Niektóre kursy rysunku nawet kopiują nasz program, oparty na 25-letnim doświadczeniu. To najwyższy dowód uznania.

Przekonaj się sam, jak wygląda najlepszy kurs rysunku w Polsce!

rysunek od podstaw hobby

Indywidualne podejście

Naszą misją jest szerzenie pasji do rysowania. Na kursie rysunku otrzymasz maksimum uwagi, dzięki czemu szybko zauważysz efekty pracy. Z doświadczenia wiem, że ta Szkoła Rysunku to najbardziej profesjonalna pracownia z wspaniałymi ludźmi i cudowną atmosferą.

Moc darmowych zajęć

Dbamy o rozwój naszych uczniów, dlatego każdy ambitny może korzystać z szerokiej oferty darmowych zajęć przez cały tydzień. Znajdziesz tam rysunek postaci, malarstwo, rysunek z wyobraźni i wiele więcej!

kurs rysunku poznań

naprzeciw przyszłości

digital paiting praca kursanta

Digital painting

Kurs rysunku cyfrowego, z którego korzystają projektanci gier, filmów i reklam. Nauczysz się pracy w Photoshopie i obsługi tabletu graficznego. Po lekcjach rysunku będziesz gotów do pracy z grafiką komputerową, w branży projektowania graficznego. Na kursie otrzymasz inspirujące materiały do stworzenia samodzielnych ilustracji.

Kurs wizualizacji 3D

Kurs dla przyszłych architektów, po którym będziesz wiedział jak wymodelować obiekty, nałożyć tekstury, dobrać oświetlenie, wyrenderować i obrobić gotową scenę. Otrzymasz materiały drukowane i cyfrowe, które ułatwią Ci pracę. Prowadzący kursu to młodzi i zaangażowani architekci, którzy na co dzień tworzą fotorealistyczne wizualizacje 3D.

kurs rysunku architektura

kurs rysunku poznań

tego nie dostaniesz nigdzie

Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się w samym centrum! Na kurs rysunku w Poznaniu dotrzesz pieszo z Dworca Głównego w 10 min. Nie musisz więc tracić pieniędzy na przejazdy tramwajem.

kurs rysunku 2

Filie w całej Polsce

Jako uczeń Kursu Rysunku Poznań stajesz się członkiem wspaniałej Rodziny DOMINa. Nasze pracownie znajdziesz w 10 różnych miastach. Możesz tam skorzystać za darmo z dodatkowych zajęć i przy okazji zwiedzić piękne zakątki Polski.

kurs rysunku 3

Ponad 25 lat doświadczenia

Nasz unikalny program nauki rysunku zawiera takie metody jak Stopiany, System Igurra i Deglom (niżej znajdziesz ich wyjaśnienie). Ponadto za wykonane rysunki otrzymujesz gwiazdki, które możesz wymieniać na nagrody.

kurs rysunku poznań

rodzaje lekcji rysunku

kurs rysunku gdynia architektura

2017

Kurs na architekturę

Nie ma lepszego sposobu, aby przygotować się do egzaminu na architekturę. Z nami zdasz go pewnie i unikniesz obezwładniającego stresu.

2016

Kurs na ASP

Kurs artystyczny, na którym rozbudzisz kreatywność i wrażliwość malarską. Przygotujesz się na egzamin na dowolną ASP i skompletujesz unikalne portfolio. To wszechstronne lekcje rysunku i malarstwa prowadzone przez młodych i zaangażowanych artystów.

kurs malarstwa akryl
przedmioty na wapw malarstwo

2016

Kurs malarstwa akwarelowego

Odprężenie na łonie natury i niezwykła lekkość akwareli. Figlarna i przewrotna technika, którą pomożemy Ci ujarzmić. Na kursie rysunku, w krótkim czasie poznasz jej tajniki i stworzysz wspaniały obraz.

6-12 lat

Rysuek dla dzieci

Twoja pociecha wciąż bawi się kredką, a ściany w domu noszą jej ślady? Chcesz, żeby dziecko nie utraciło ciekawości świata i rozwinęło swą kreatywność? Teraz jest najlepszy czas!

rysunek dla dzieci - nauka rysunku
kurs rysunku gdynia

13-15 lat

Kurs rysunku 12-15 lat

Kurs rysunku to szansa na zawarcie przyjaźni i odkrycie artystycznej drogi zawodowej. Twoje dziecko miło spędzi czas, z dala od obowiązków szkolnych i obezwładniającego internetu.

podejrzyj jak działają uczniowie kursu rysunku poznań

SZKOŁA RYSUNKU

Sezonowe kursy rysunku Poznań

Niezobowiązujące lekcje rysunku, na których w krótkim czasie zrobisz duży postęp. Możesz próbnie zapisać się na tydzień, a później przedłużyć i nadal korzystać z promocyjnego pakietu. To intensywny kurs rysunku odbywający się codziennie, dlatego nie stracisz zapału do pracy.

KURS RYSUNKU POZNAŃ

Niezapomniane chwile i wspaniała atmosfera pracowni

Sprawdź, co piszą nasi kursanci o lekcjach rysunku. Możesz śmiało pisać do nich o pomoc i opinie. To wspaniali ludzie, którzy z chęcią udzielą informacji.

“Przyjazna atmosfera, pozytywna energia i duża dawka motywacji do rozwijania pasji rysowania. Kursanci tej profesjonalnej szkoły podbijają czołówki list przyjętych nie tylko na Architekturę na politechnice, ale także na wiele kierunków artystycznych na UAP-ie. Szkoła naprawdę godna polecenia! ” – Źródło : Facebook.

kurs artystyczny testymoniały

Gosia Maik
Kurs ASP 2016

“Zdecydowanie bezkonkurencyjny! Nie ma żadnego lepszego miejsca na naukę rysunku niż Domin” – Źródło : Facebook

kurs artystyczny opinie

Agata Wojtkowiak
Kurs Architektura 2017

Kurs rysunku Poznań - zobacz, czego się nauczysz

Poniżej masz galerię rysunków w różnych technikach i o różnej tematyce. Tego wszystkiego uczymy na kursie rysunku w Poznaniu. Może masz swój ulubiony styl lub artystę? Podziel się z nami w komentarzu😀

KURS RYSUNKU POZNAŃ

słowniczek pojęć

stopiany

Metoda nauki rysunku (i nie tylko), która zorganizuje Twoją pracę i pomoże Ci w wyrobieniu systematyczności. Jeden Stopian to 5 min rysowania. Musisz to robić w pełnym skupieniu, bez rozpraszania się – w końcu 5 min to nie tak wiele. Możesz więc na naukę rysunku poświęcić kilka Stopianów, robiąc je jeden po drugim.

ready deska

Myślisz sobie: „Hmm… Może by tak coś narysować?” I wtedy zaczyna się szukanie przyborów, temperowanie ołówków, rozglądanie się za deską. Nim się obejrzysz mija dobre 20 min, a Ty nadal nie zacząłeś zastanawiać się co narysujesz. Strata czasu. Dlatego na kursie rysunku Poznań rozwiązujemy ten problem. Mając przygotowaną w widocznym miejscu deskę i kartką i przyborami, sięgniesz po nią, nie tracąc czasu. Również sam widok Ready Deski pomoże Ci częściej zabierać się za naukę rysunku.

Wyobraźnia przestrzenna przyda Ci się nie tylko podczas egzaminu na architekturę, ale również przy każdym rysunku. Obecnie nasi uczniowie kursu rysunku nie mają z nią najmniejszego problemu. Opracowaliśmy aż 723 zadania z rzutów ortogonalnych zwane Igurrami. Dzięki nim kursanci ćwiczą widzenie przestrzenne i relacje światła i cienia.

Jest to unikat, jeśli chodzi o szkoły rysunku. Po ukończeniu kursu rysunku Poznań dostajesz bezpłatny, dożywotni wstęp na zajęcia dodatkowe i do pracowni. Możesz się zatem dalej rozwijać rysunkowo i korzystać z indywidualnych korekt naszych asystentów. Dzięki temu nie zaprzepaścisz wypracowanych na lekcjach rysunku umiejętności. A jak wiesz niećwiczony mięscień zanika…

Jesteśmy wielką Rodziną Domina. Dlatego co roku na początku i na kończy wakacji zbieramy się w plenerze, żeby wspólnie kontynuować naukę rysunku. To wspaniałe wydarzenie! Przyjeżdżają ludzie z różnych filii, można spotkać starych przyjaciół i rysować w doborowym towarzystwie. Dominiadę prowadzi Wojciech Domińczak – założyciel i szef Szkoły Rysunku.

kurs rysunku poznań

Wrażenia z pierwszej Dominiady

Chodziłam na kurs rysunku w Poznaniu, więc do Warszawy na wspólne rysowanie nie było mi po drodze. Na szczęście po kursie na architekturę zaczęłam studiować w stolicy. Kiedy Wojtek zamieścił na fb informację o Dominiadzie na Powązkach bez zwłoki zdecydowałam się wybrać, pytając przy okazji kilku znajomych.

Siedzieliśmy w przyjemnym cieniu drzew, a monumentalne grobowce odznaczające się różnymi stylami nadawały patetycznego klimatu temu pozornie błahemu wydarzeniu. Ot, grupka ludzi z kursu rysunku pochyla się nad deskami. Zdarzali się zainteresowani przechodnie, którzy w zwyczaju mieli raczenie nas historiami z własnego życia. Mimo wszystko Warszawa to duże miasto, zatem ten widok  nie powinien być jakimś ewenementem.

Plenerową lekcję rysunku Wojciech Domińczak rozpoczął od oprowadzenia nas po cmentarzu, wskazując na najciekawsze grobowce. Mistrz cienkopisu, którym tego dnia również się posługiwał, przybliżył nam nieco historię zmarłych. Omówił też detale architektoniczne i sposób w jaki podejść do rysowania poszczeólnych z nich.

Do kolejnej zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

kurs rysunku poznań

Czego się nauczysz?

lekcje rysunku rysunek architektoniczny

Perspektywa

Bez niej ani rusz. Każdy rodzaj kursu rysunku zawiera podstawy perspektywy. Dzięki niej Twoja praca nabierze trójwymiarowości i będzie wyglądała realistycznie. To tylko kilka prostych zasad do opanowania, za to jakie efekty!

kurs rysunku gdynia asp

Światłocień

Na rysunku powyżej widzisz zagranie światłocieniem w taki sposób, aby oddać charakter materiału. Ostre światło z kontrastowo oddzielonym cieniem daje wrażenie metalicznego połysku i gładkości.

nauka rysunku bryły platońskie

Bryły platońskie

Czyli czworościan, sześcian, ośmiościan, dwunastościan i dwudziestościan, Poznasz zasady konstruowania i cieniowania każdej z nich. Ta umiejętność przyda Ci się na egzaminie na architekturę - możesz mieć do narysowania jedną z nich lub całą kompozycję.

nauka rysunku drzewa

Drzewa i zieleń

Pierwsza lekcja rysunku z drzewami była dość wymagająca. Dłubanie każdej gałązki, wręcz każdego listka z precyzją i mozołem. Na początku jednak trzeba narysować wiele takich drzew, żeby później bez problemu je syntetyzować, czyli rysować od ręki i ze zredukowanymi szczegółami.

kurs malarstwa nauka rysunku

Kreatywność

W DOMINie kładziemy na nią szczególny nacisk. Bez kreatywności będziesz jedynie kopiować a nie tworzyć. Ale ze spokojem! Nauczymy Cię jak być kreatywnym i co robić gdy nic nie przychodzi do głowy.

kursy artystyczne nauka rysunku

Postać

Na kursie rysunku czeka na Ciebie anatomia z rysowaniem szkieletu oraz mięśni, a także portret. Rozłożymy twarz na poszczególne elementy, a żadne ucho nie sprawi Ci więcej trudności!

kurs rysunku poznań

Artysto, sięgnij po dawkę wiedzy!

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury pomoże ci w przygotowaniu do zawodu architekta. W tym artykule szczegółowo opisze ci na czym polegają te studia, oraz sama praca architekta. Jeśli

Czytaj więcej »

„Jeżeli chcesz zostać mistrzem to nie idź do mistrza – idź do jego nauczyciela!”

kurs rysunku Poznań

Napisz do nas

Jak nas znaleźć?

Kurs rysunku w Poznaniu odbywa się w dwóch pracowniach, z podziałem na dzieci oraz młodzież i dorosłych.

ADRES:

DOMIN Poznań (kurs rysunku i malarstwa) 

ul. Zeylanda 9/7

60-808 Poznań

DOMINek Poznań (zajęcia dla dzieci 6-11 lat) 

ul. Limanowskiego 4/2

60-743 Poznań

TELEFON:

791 374 738 – sekretariat (12 -18 pn-pt)

570 329 715 – DOMINek

EMAIL:

domin.poznan@gmail.com