szkoła rysunku

Kurs rysunku Lublin

Chcesz nauczyć się rysować, ale w domu wszystko Cię rozprasza?

Czujesz brak motywacji?

Nie wiesz od czego zacząć?

Na kursie rysunku w Lublinie poznasz niezbędne metody nauki rysunku. Krok po kroku dowiesz się od czego rozpocząć rysunek i jak go efektownie wykończyć. Poznasz zasady perspektywy, światłocienia i koloru, tak aby tworzyć unikalne prace wyglądające realistycznie. Lekcje rysunku pozwolą Ci na relaks w połączeniu z rozwojem artystycznego hobby

Dlaczego warto wybrać kurs rysunku w Lublinie?

Jako Szkoła Rysunku mamy ponad 25 lat doświadczenia, potwierdzonego sukcesami naszych kursantów. To oni nieprzerwanie od 10 lat zajmują pierwsze miejsca w egzaminach na architekturę.

kurs rysunku architektura kraków
lekcje rysunku nauka rysunku

Czego się nauczysz na kursie rysunku?

Jeśli jesteś początkującym rysownikiem kurs rysunku w Lublinie to fundamentalne umiejętności takie jak: rysowanie przestrzeni, zasady światłocienia, anatomia postaci, kompozycja i geometria.

kurs rysunku lublin

Kursy sezonowe

kurs rysunku na architekture w warszawie klimat

Wakacyjny kurs rysunku

Czas wolny, świetna pogoda - idealny moment, żeby rozwijać swoją pasję. Nasze filie znajdziesz w całej Polsce - możesz zatem wybrać się na wakacyjny kurs rysunku połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków kraju. Nie wspominając już o nowopoznanych osobach, które mogą stać się przyjaciółmi na całe życie.

Kurs rysunku w ferie

W czasie feriowego kursu rysunku nauczyłam się o wiele więcej, niż na zajęciach regularnych. To przez intensywność lekcji. Odbywają się codziennie, a motywacja płynąca od grupy daje siłę, żeby kończyć każdy rysunek. Jeśli też chciałbyś poczuć rozgrzewającą atmosferę szkoły rysunku w długi zimowy wieczór, koniecznie wypróbuj feriowy kurs. Może odkryjesz swoje artystyczne powołanie?

kurs rysunku katowice digital painting

kurs rysunku lublin

tylko u nas - co zyskasz na kursie?

Veteran Room

Jeśli ukończysz nasz kurs rysunku możesz za darmo korzystać z różnych zajęć w pracowni. To świetna opcja, żeby otrzymać korektę od asystentów i wciąż polepszać swoje umiejętności rysunkowe.

kurs rysunku 2

Darmowe kursy online

Prowadzi je sam szef DOMINa, Wojciech Domińczak. Kursy znajdziesz a naszej grupie na fb (Rodzina Domina). Jest to Rozwojówka oraz wykłady z Historii Sztuki w formie ułatwiającej zapamiętywanie.

kurs rysunku 3

Darmowe zajęcia w całej Polsce

Jako członek Rodziny DOMINa możesz bezpłatnie uczestniczyć w kursach organizowanych przez wszystkie filie w różnych miastach.

kurs rysunku lublin

wybierz kurs artystyczny dla siebie

nauka rysunku - architektura

2017

Kurs na architekturę

Kompleksowo przygotujemy Cię do egzaminu na architekturę. Nasi kursanci zdobywają najwyższe wyniki, 23 pierwsze osoby w rekrutacji są z naszej Szkoły Rysunku!

2016

Kurs rysunku hobby

Jako rysownik nigdy nie będziesz się nudzić. Podczas kursu rysunku zdobędziesz umiejętności na całe życie, a temat do rysowania z natury zawsze się znajdzie.

kurs rysunku lublin hobby
kursy artystyczne portret

2016

Kurs na ASP

Jeśli marzysz o studiach na uczelni artystycznej i wkroczeniu w prestiżowy świat sztuki, jest to kurs idealny dla Ciebie. Poznasz m.in. zasady anatomii oraz kompozycję martwej natury w różnych technikach.

2016

Digital painting

Przyszłościowy wariant kurs rysunku w nowej odsłonie. Możesz wybrać rodzaj zajęć , który sprawi Ci najwięcej przyjemności: podstawowy, wizualizacje filmowe, projekt środowiska lub concept art postaci.

2015

Rysunek dla dzieci

Najmłodsi i zarazem najbardziej wymagający artyści podczas lekcji rysunku rozwijają wyobraźnię i kształtują swój charakter. Pozwól dziecku wyrazić siebie poprzez sztukę.

Co jako rysownik musisz wiedzieć, żeby odnieść sukces?

W jakim kierunku iść, rysując zawodowo? Co jest aktualnie pożądane na rynku? Gdy poznasz odpowiedź na te pytania, zarobisz krocie na rysunku.

Kurs rysunku - najlepsza atmosfera do rozwoju artystycznego

Zobacz, co mówią nasi uczniowie i jak wygląda pracownia od środka. W każdej chwili możesz dołączyć do Rodziny DOMINa, nie ważne z jakiego miasta pochodzisz. Nasze filie znajdziesz w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Warszawie i Wrocławiu.

Ponad 5000 kursantów nie może się mylić

kurs rysunku lublin

Mogę śmiało powiedzieć,że Domin jest moim drugim domem.Tutaj atmosfera pracy jest niepowtarzalna,a ludzie tym bardziej.Mój prowadzący nauczył mnie tylu rzeczy,dzięki niemu zaczynam wierzyć że mam szanse na dostanie sie na studia.A przyszłam tutaj we wrzesniu nie mając pojęcia o niczym. Każdy tutaj ma w sobie pasję, upór…z takimi ludźmi chce sie po prostu przebywać. Jak nie jestem jeden dzień w Dominie,to czuje sie nieswojo…to chyba najlepiej świadczy o wyjątkowości tego miejsca.

Maria Zawadzka

Żadne inne miejsce nie wzbudza tyle wiary w siebie, żadne nie otwiera tak szeroko oczu, żadne nie poszerza tak perspektyw. Wykwalifikowana, mistrzowska kadra prowadzących, naszych mentorów, a z czasemteż bliskich kolegów, zawsze wspiera, dobrze radzi i służy pomocą. Wszyscy otworzyli mi szeroko oczy, wzmocnili, dodali skrzydeł, wiary w siebie i spełnianie marzeń. Atmosfery panującej w pracowni nie da się zastąpić. DOMIN was oczaruje. W tym miejscu z pewnością poznacie fantastycznych ludzi, którzy rozpalą w Was wielką pasję, będą zawsze oparciem w obliczu problemów i przeszkód, jakie mogą się pojawić na waszej drodze. Wszystkie te bariery i ograniczenia znikają przy pracy w takim bystrym zespole jak ten – pełen wielu młodych ludzi,którzy robią to, co kochają i wkładają w to całe swoje serca.Ekipa absolutnie profesjonalna, inspirująca i unikatowa. Klasa.

Joanna Maciocha

Kurs rysunku - dawka wiedzy dla artystów

Oprócz kursu rysunku w pracowni, podczas którego rozwiniesz swój warsztat i poznasz cenne wskazówki, zajrzyj na naszego bloga. Publikujemy tam wpisy, z których wyniesiesz cenną wiedzę, ułatwiającą Ci naukę rysunku. Znajdziesz tam m.in porady odnośnie studiów i pracy związanych z rysunkiem czy pomoc przy wyborze materiałów na kurs rysunku. 

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury pomoże ci w przygotowaniu do zawodu architekta. W tym artykule szczegółowo opisze ci na czym polegają te studia, oraz sama praca architekta. Jeśli

Czytaj więcej »

Kurs rysunku - wybierz najlepszy wariant dla siebie

Kurs rysunku w Lublinie obejmuje 3 trymestry, po 12 zajęć każdy. Możesz dokonać płatności za trymestr (3 miesiące) i  skorzystać z promocyjnej ceny. Dzięki temu nie będziesz co miesiąc zaprzątać sobie głowy ratami.

Za miesiąc

350
  • 9 rat co miesiąc
  • Materiały dydaktyczne
  • 144 h darmowych zajęć
  • Wykłady z historii sztuki ONLINE

Za trymestr

1050
899
  • 3 raty co 3 miesiące
  • Materiały dydaktyczne
  • 144 h darmowych zajęć
  • Maraton do egzaminu za darmo po 3 trymestrach

kurs rysunku lublin

pisz do nas śmiało

Gdzie nas znajdziesz?

Szkoła rysunku znajduje się w samym centrum Lublina. Dotrzesz tam bez problemu z Dworca Głównego. Wpadnij, żeby zobaczyć jak wyglądają zajęcia i poczuć atmosferę pracowni.

Adres: ul. Marii Skłodowskiej Curie 2/6, Lublin

Telefon: 602 609 989