Szkoła rysunku

Kurs rysunku Łódź

Nie czekaj ze spełnianiem marzeń. Odwlekanie na kolejny miesiąc, rok nic Ci nie da. Czasu nagle nie przybędzie.

Zatrzymaj się tu i teraz.

Zawsze chciałeś tworzyć? Pragniesz sprawdzić jak to jest rysować w prawdziwej pracowni?

Dołącz do 11278 osób, które z zadowoleniem ukończyły kurs rysunku Łódź.

Z miłością i pasją

Rysowanie to antidotum na stres i pęd dnia codziennego. Chcemy zasiać miłość do tworzenia w jak największej ilości osób, aby pomóc im odczuć spełnienie i relaks. Każdy obrazek, nawet najmniejszy, szybki szkic przyniesie poczucie satysfakcji, które zaowocuje opanowaniem i kontrolą w życiu codziennym.

kurs artystyczny dla hobbystów
kurs rysunku gdynia plener

Złota Dekada

Czy wiedziałeś, że uczniowie naszej Szkoły Rysunku nieprzerwanie od ponad 10 lat zajmują pierwsze miejsca w egzaminach na architekturę? Jesteśmy tu dla Ciebie, aby przekazać Ci cenną wiedzę rysunkową i dać możliwość rozwoju artystycznego. Bądź naszym sukcesem!

Kurs rysunku Łódź

Takie zajęcia tylko u nas

digital painting game design

Kurs rysunku Concept Art

Kurs kreatywności, na którym nauczysz się tworzyć i przekazywać swoje pomysły w formie graficznej. Concept artyści tworzą postaci do gier, środowisko, przedmioty w filmach itp. Każdy temat kursu rysunku to inne zagadnienie:
~ postać np. projekt Arystokracji Sci-Fi
~ bestia np. projekt Chimery
~ architektura np. Współczesna Chatka Wiedźmy
~ środowisko np. projekt Nawiedzonej Kopalni
~ przedmiot np. tiara Królowej Lasu
Będziemy projektować poszczególne obiekty, zgłębiając przy tym zasady rysunku: anatomię, historię architektury rysowanie zieleni, zwierząt, kompozycję.

Maraton egzaminacyjny

Jedyne takie zajęcia, które pomogą Ci bezproblemowo zdać egzamin na architekturę i ASP. Intensywny kurs rysunku Łódź trwa cały tydzień po 6h dziennie. To również idealna okazja, żeby skonsultować teczkę na ASP. Przeprowadzimy symulacje egzaminów w oparciu o tematy z ubiegłych lat, abyś wiedział jak zagospodarować sobie czas . Dzięki nam już nic Cię nie zaskoczy!

kurs rysunku łódź miasto

Kurs rysunku Łódź

co zyskujesz na kursie?

Doskonała lokalizacja

Jesteśmy w samym sercu Łodzi, tylko 4 min od stacji Łódź Fabryczna. Ten dystans pokonasz pieszo, bez zmartwień o transport i niepotrzebne opłaty. A jak pewnie już się przekonałeś, jazda tramwajem z teczką nie należy do najwygodniejszych.

kurs rysunku 2

Wolna pracownia

Czyli aż 144 h darmowych zajęć. To równowartość Twojego kursu rysunku. Zatem na wejściu otrzymujesz drugi kurs zupełnie za darmo W ramach Wolnej Pracowni możesz także kończyć swoje rysunki i nadrabiać zaległe tematy po d okiem prowadzącego.

kurs rysunku 3

25 lat doświadczenia

Pasja do rysunku nigdy w nas nie zgaśnie. W czasie tego ćwierćwiecza wypracowaliśmy i udoskonaliliśmy skuteczny plan kursu rysunku Łódź. Skuteczny, bo co roku nasi uczniowie plasują się na pierwszych miejscach w egzaminach na kierunki artystyczne.

Kurs rysunku Łódź

wybierz lekcję rysunku dla siebie - spełnij marzenia

kurs rysunku łódź architektura

kreatywno-logiczne umysły

Kurs na architekturę

Przygotujemy Cię do egzaminu, który zdasz śpiewająco. Możesz też przyjść na kurs, aby poznać rysunek od podstaw i nauczyć się profesjonalnie szkicować. Nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy masz już za sobą kurs rysunku, zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania w kameralnych grupkach.

artystyczne dusze

Kurs na ASP

Stworzysz unikalną teczkę prac pod okiem doświadczonych studentów kierunków artystycznych. Podczas kursu rysunku nauczysz się rysować martwą naturę i modela oraz poszczególne części ciała. Popracujemy z różnymi technikami plastycznymi tak, abyś odnalazł swoją artystyczną osobowość, którą cenią profesorowie na ASP.

kurs rysunku łódź postać
kurs rysunku łódź katedra

pasjonaci głodni rozwoju

Kurs rysunku HOBBY

Spędzisz kreatywnie czas oddając się swojemu zainteresowaniu. Przyjemny kurs rysunku, na którym wzbogacisz się o niezbędną wiedzę do polepszenia swoich umiejętności rysunkowych. Będziesz tworzyć dzieła o zróżnicowanej tematyce (od samochodów po krajobraz) z wykorzystaniem ciekawych technik plastycznych.

11-15 lat

Kurs rysunku JUNIOR

Na kursie rysunku rozwiniesz się artystycznie i twórczo spojrzysz na świat. Może okaże się, że zwiążesz swą przyszłość ze sztuką? Z nami nabierzesz śmiałości i swobody w realizacji kreatywnych pomysłów. To miejsce, w którym przygotujemy Cię do liceum plastycznego, a później na wydział architektury lub ASP. W pracowni nawiążesz nowe przyjaźnie z osobami dzielącymi Twoją pasję. 

rysunek od podstaw zwierzęta

2015

Kurs malarstwa akwarelowego 

Kurs artystyczny zupełnie od podstaw –  nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń z akwarelą. Na lekcji rysunku podejmiemy się przyjemnych tematów, które pozwolą Ci się zrelaksować. Akwarela to dość wymagająca, ale efektowna technika. Nie można mieć nad nią 100% kontroli, a przypadek rządzący obrazem uczy pokory i cierpliwości.

Na próbę - sezonowe kursy rysunku

Wakacyjny kurs rysunku

Oderwij się od ekranu i spędź kreatywnie czas! Na 2-tygodniowym kursie rysunku przerobisz materiał z całego trymestru, czyli aż 3 miesięcy. Możesz zapisać się tylko na jeden tydzień, na próbę. Wakacyjny kurs to najlepszy sposób na naukę rysunku. Zrobisz widoczne postępy w krótkim czasie, a będąc w transie rysowania nie doświadczysz spadku motywacji. Razem z innymi kursantami będziecie się mobilizować i inspirować.

Kurs rysunku w ferie

Intensywne przygotowanie do egzaminów na architekturę lub ASP. Możesz również wybrać wariant hobbystyczny. Dzięki codziennym zajęciom zrobisz zauważalne postępy w krótkim czasie. Możesz zapisać się na kurs feriowy do innej filii. Połączysz wtedy zwiedzanie i dobrą zabawę z nauką rysunku. Poza tym to świetna okazją, żeby poznać innych rysowników!

kurs rysunku katowice pracownia

Filie DOMINa

Nasza Szkoła Rysunku jest w aż 10 miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Radom, Wrocław, Warszawa.

Co mówią po kursie rysunku Łódź?

Kurs rysunku Łódź

Prace naszych kursantów - zobacz jak będziesz rysować

Niepowtarzalne dodatki

Zobacz, co oprócz kursu rysunku Łódź otrzymujesz, dołączając do naszej Rodziny.

kurs rysunku wrocław plener

Wspólne wyjścia

Wystawy, plenery muzea, galerie sztuki, wigilia, nocki rysunkowe i wiele więcej!

Kurs rysunku Łódź

W głowie Leonard da Vinci

Wybraliśmy się na wystawę wynalazków włoskiego mistrza renesansu do Centrum Kultury EC1. Organizatorzy w subtelny sposób połączyli elektronikę i wiekowe dzieła mistrza, stwarzając pomost między przeszłością a współczesnością. Mieliśmy zaszczyt oglądać śmiałe wynalazki da Vinciego wraz z syntetycznym objaśnieniem ich działania. Umiejętność czytelnego przedstawiania idei przyda się przyszłym kandydatom na architekturę, więc była to dodatkowa lekcja rysunku 😉

Rozwojówka

W każdy czwartek o 16.00 na fb Rodziny Domina odbywają się lekcje rysunku online. Rozwijamy wtedy wyobraźnię przestrzenną przy pomocy Igurr, ćwiczymy szkice architektoniczne, rysunek postaci. Jeśli masz problem z jakimś zagadnieniem - pisz śmiało! Będzie to temat kolejnej Rozwojówki.

Historia sztuki

Inspirujące wykłady w każdy piątek o 19.00. Nasza podróż przez dzieje będzie zawierać dzieła architektury, rzeźby, malarstwa i ciekawostki, o których nie usłyszysz na lekcjach historii.

Lekcje live z samym szefem DOMINa - Wojciechem Domińczakiem

Kurs rysunku Łódź

Zaobserwuj nas w internecie

Znajdziesz tam codzienną dawkę inspiracji i motywacji, dodatkowe kursy rysunku online i wiele darmowych zadań. Dzięki temu możesz się rozwijać nawet we własnym domu. Nauka rysunku nigdy nie była tak łatwo dostępna.

kurs rysunku łódź

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Pisz śmiało!

Jak do nas dotrzeć?

Szkoła Rysunku mieści się w samym sercu Łodzi. Nie musisz się zatem martwić dojazdem na zajęcia. Znajdziesz nas bez problemu. Możesz też przyjść zobaczyć jak wygląda kurs rysunku. Może Ci się spodoba i zostaniesz u nas na dłużej?

Adres:

ul. Narutowicza 41 (wejście obok Domu Aktora)

90-125 Łódź

Telefon: 602 609 989

Email: dominlodz@dominlodz.pl