szkoła rysunku

Kurs rysunku Kraków

Od ponad 25 lat przygotowujemy uczniów na wymarzone studia artystyczne. Naszą misją jest rozkochiwanie ludzi w rysunku. Po kursie rysunku w Krakowie bez problemu zdasz wstępne egzaminy na ASP czy wydziały architektury.

Domowa atmosfera

To jest najczęstsze określenie padające z ust naszych uczniów. Kurs rysunku to nie tylko sztuka i praca. Dbamy również o przyjazną atmosferę, miłe spędzenie czasu z innymi. Możesz nawet zrobić sobie u nas herbatę lub odgrzać obiad w ogólnodostępnej kuchni.

kurs rysunku kraków
kurs artystyczny szkoła rysunku

Nauczysz się kreatywności

Nie musisz uchodzić z osobę o głębokiej wyobraźni, żeby rozpocząć kurs rysunku. Wystarczy, że wdrożysz kilka prostych zasad, które pomogą Ci w rozwijaniu pomysłów. Podczas lekcji rysunku kładziemy na nie szczególny nacisk, tak abyś każdą opanował do pefrekcji.

kurs rysunku kraków

tylko u nas

kurs rysunku kraków blender

Kurs Blender 3D

To zajęcia z modelowania 3D i renderowania dla osób początkujących. Pracujemy w bezpłatnym programie Blender. Kurs kierujemy do osób zainteresowanych branżą gier komputerowych oraz hobbystów. Składa się z 10 spotkań po 3h.

Kurs digital painting ONLINE

Bardzo komfortowa forma kursu rysunku. Nie musisz tracić czasu na dojazd do pracowni. Spotykamy się w grupie lub indywidualnie, łącząc się przez internet. Prowadzimy grupy na różnych poziomach, więc możesz dołączyć do początkujących lub już zaawansowanych kursantów.

kurs rysunku kraków digital painting

Kurs rysunku kraków

Co zyskujesz? unikalne korzyści

Otwarta pracownia

Codziennie możesz przyjść i porysować motywującej i przyjemnej atmosferze.

kurs rysunku 2

Historia sztuki gratis

Założyciel DOMINa - Wojciech Domińczak prowadzi wykłady na naszej grupie na fb.

kurs rysunku 3

25 lat doświadczenia

To gwarancja najwyższej jakości kursu. Do tego stopnia, że niektóre konkurencyjne szkoły korzystają z naszych materiałów.

Kurs rysunku kraków

Rodzaje lekcji rysunku

kurs rysunku gdańsk architektura

konkretny

Kurs na architekturę

Kurs rysunku specjalnie dla kandydatów na architekturę i pasjonatów rysunku architektonicznego. Przygotujemy Cię do egzaminu wstępnego na dowolną uczelnię w Polsce i za granicą.

artystyczny

Kurs na ASP

Artystyczny kurs, podczas którego udoskonalisz swój warsztat rysunkowy i malarski do egzaminu wstępnego. Pomożemy Ci także stworzyć portfolio na wybraną uczelnię artystyczną.

kurs artystyczny nauka rysunku
kurs rysunku kraków dla dzieci

dla najmłodszch

Rysunek dla dzieci

Rozbudź kreatywność i zamiłowanie do sztuki u swojego dziecka. Może w przyszłości zostanie znanym i cenionym artystą? Kurs artystyczny dla dzieci daje im szansę na wypróbowanie różnych technik plastycznych i wybranie ulubionej.

dla zapracowanych

Kurs rysunku dla dorosłych

Artystą możesz zostać w każdym wieku. Nawet jeśli już pracujesz, a nigdy wcześniej nie rysowałeś, możesz zacząć swoją przygodę ze sztuką. Na kursie rysunku i malarstwa tematy oraz poziom zaawansowania dobieramy indywidualnie.

kursy artystyczne nauka rysunku

odprężający

Kurs malarstwa akwarelowego

Kurs malarstwa dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Akwarela to delikatna i piękna technika, dzięki której uzyskasz niepowtarzalny efekt artystyczny.

ZŁOTA DEKADA -
Najlepsze wyniki w rekrutacji na studia

Pierwsze miejsca na egzaminach na architekturę i uczelnie artystyczne to już nasza tradycja. Od ponad 10 lat, bez przerwy, to nasi uczniowie uzyskują najwyższe wyniki.

kurs rysunku architektura kraków

kurs rysunku kraków

Sezonowe kursy rysunku - krótko i intensywnie

Wakacyjny kurs rysunku

Rozwiń swoją pasję w wolnym czasie i nie zmarnuj go na przeglądanie internetu. Możesz wybrać kurs na architekturę, kurs artystyczny, kurs malarstwa akwarelowego i wiele więcej.

Kurs rysunku w ferie

Dzięki lekcjom rysunku długie zimowe wieczory upłyną Ci w magicznie artystycznej atmosferze; wśród znajomych i z kubkiem gorącej herbaty w ręce.

Maraton do egzaminu

Ostatnia prosta, której nie możesz zmarnować. Intensywne zajęcia trwają przez 5 tygodni, w czasie których nadrobisz zaległości i nabierzesz pewności w rysowaniu.

kurs rysunku kraków

Voucher rysunkowy

Podaruj wspaniały prezent bliskiej osobie. Voucher prezentowy umożliwia wstęp na dowolny kurs rysunkowy. Możesz zamówić go w formie elektronicznej lub wydruku. Mamy do wyboru różne warianty graficzne, tak aby dopasować go idealnie do Twoich potrzeb.

rysunek od podstaw architektura

kurs rysunku kraków

Co mówią nasi uczniowie o kursie?

Domin pozwoli Ci wykreować Twój własny styl rysowania, nic nie narzucając, pomoże Ci udoskonalić metody w, których czujesz się najwygodniej, nauczy Cie rysować realistyczną architekture, która wyraża więcej niż tylko sześciany a oprócz rysowania architektury pokaże Ci jak sprawić aby rysunek miał w sobie klimat. Ponad to - unikatowa, domowa atmosfera, wspaniali ludzie, multum źródeł inspiracji, organizowane konkursy i inne motywujące wydarzenia. Nauczycielą szczerze zależy na tym aby Cie nauczyć i będą próbować na milion sposobów aby tego dopiąć. W dominie poczujesz się jak w domu. 🙂 polecam wszystkim zawziętym.
Julia Kilian
Świetny kurs, który uczy nie tylko tworzenia konstrukcji i brył, ale również rozwija umiejętność rysowania z wyobraźni, niezbędną podczas egzaminów wstępnych na Politechnikę. Wielką zaletą jest indywidualne podejście do każdej osoby i możliwość pracy w różnych technikach. Pomocne prowadzące i przyjazna atmosfera pracowni sprawiają, że chce się tam wracać! 😉
Martyna Szczudlik
Domin to cudowne miejsce, które zawsze będzie kojarzyło mi się z osiąganiem sukcesu <3 Przemiła atmosfera i prowadzące, które indywidualnie i bardzo profesjonalnie pomagały w zdobywaniu umiejętności 😉 Uczęszczałam do Domin tylko przez miesiąc jednak był to najlepiej wykorzystany czas, który zaowocował w ogromne efekty 😉 Pozwoliło mi to uzyskać satysfakcjonujące wyniki na egzaminie i dostać się na wymarzoną architekturę 😉 Bardzo serdecznie polecam <3 !!!
Ania Zagórska
Domin to najlepsze miejsce w Krakowie przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia! Gwarantuje ogromy rozwój, a osoba prowadząca zaraża pasją rysowania. Jest to także miejsce, które motywuje do spełniania swoich marzeń, pozwala na odkrywanie nowych technik oraz poznanie wspaniałych osób z takimi samymi zainteresowaniami. Jest to zdecydowanie miejsce warte polecenia dla osób przygotowujących się na studia architektoniczne, artystyczne oraz uczelnie zagraniczne. Nie ma co się zastanawiać, bo Domin jest najlepszy!!!
Mariola Duda

Jak widzisz kurs rysunku to także nowi znajomi, domowa atmosfera i niepowtarzalne wspomnienia.

Kurs rysunku kraków

Masz pytania o kurs rysunku?
Napisz do nas

Gdzie nas znajdziesz?

Żeby poczuć prawdziwą atmosferę pracowni, najlepiej odwiedzić ją osobiście. Możesz również skontaktować się z nami w inny sposób, z przyjemnością odpowiemy na Twoją wiadomość. 

Adres:

ul. Westerplatte 3/3

31-033 Kraków

Telefon:

506 677 935 dla zapisanych osób

517 230 274 doradztwo w wyborze kursu

Email: kontakt@domin-krakow.pl