szkoła rysunku

kurs rysunku Gdynia

Rysunek to nasza pasja, którą pragniemy zarażać innych. Uczymy rysować od ponad 25 lat, w czasie których nabyliśmy cenne doświadczenie. Nasze metody sprawią, że szybko i skutecznie nauczysz się rysować.

Jako uczeń lub absolwent Szkoły Rysunku zyskujesz darmową pomoc w rekrutacji na studia i w chwilach zwątpienia.

Okazuje się, że nie potrzebujesz mieć talentu rysunkowego. Wykazało to mnóstwo zdolnych uczniów, którzy na początku swojej przygody z rysunkiem zarzekali się na brak talentu. Teraz są  świetnymi rysownikami. To po naszym kursie rysunku są Tytus Brzozowski, Kusowska, Zawistowska. 

kurs rysunku gdynia talent
rysunek od podstaw zapisy

Kurs rysunku daje Ci więcej, niż myślisz

Umiejętność rysowania po ukończeniu kursu zostaje na zawsze. Na każdej lekcji rysunku dostajesz materiały z tutorialami, wskazówkami i inspirującymi zdjęciami. Możesz później z nich korzystać, przerabiając ćwiczenia w domu. Dzięki temu nie zapomnisz, co działo się na zajęciach i na co zwrócić uwagę podczas rysowania.

Jako rysownik nie będziesz się nudzić. Nieciekawa lekcja, nużący wykład, przydługa rozmowa przez telefon. Zawsze możesz wziąć szkicownik w dłoń i stworzyć dzieło z natury. Spójrz przed siebie, wyjrzyj przez okno lub przeanalizuj swoją dłoń czy chociażby własne odbicie w lustrze.

Rysowanie pozwala obniżyć poziom stresu i uporządkować myśli. Daje wewnętrzny spokój i chwilę wytchnienia w ciągu zabieganego tygodnia pracy. Podczas lekcji rysunku koncentrujesz się na konkretnym temacie i  nie myślisz o innych problemach. 

kurs rysunku gdynia

filie mają moc

kurs artystyczny nauka rysunku

veteran room

Nie dostaniesz tego nigdzie. U nas każdy absolwent kursu rysunku może bezpłatnie i dożywotnio przychodzić na zajęcia. Pozwoli Ci to dalej się rozwijać artystycznie, otrzymywać na bieżąco korekty swoich prac. Poza tym dalej będziesz mógł rysować w pracowni, w której atmosfera inspiruje i motywuje do działania kreatywnego.

korona plenerów

Jeśli chcesz spędzić wakacje w najpiękniejszych zakątkach Polski rozwijając umiejętności rysunkowe - u nas masz taką możliwość. Korona plenerów to cykl plenerów rysunkowych, organizowanych przez całe wakacje. W każdym tygodniu w innej filii.

kurs rysunku gdynia plener

kurs rysunku gdynia

unikalne korzyści

Niepowtarzalna atmosfera

Najczęściej pojawiającą się odpowiedzią na pytanie, co wyróżnia nasz kurs rysunku jest atmosfera. Tutaj będziesz wśród przyjaciół podzielających Twoją pasję. Poza tym nikt Cię nie ocenia, a daje wskazówki i możliwość rozwoju. Po takiej dawce motywacji z zapałem i miłością nauczysz się rysować.

kurs rysunku 2

Złota dekada

Kolejna niepowtarzalna cecha naszego kursu rysunku. Nieprzerwanie od ponad 10 lat 1. miejsce w egzaminie na architekturę zajmują uczniowie od nas. Poza tym u mnie na studiach 2/3 roku jest z DOMINa.

kurs rysunku 3

Ćwierć wieku doświadczenia

Prowadzimy kurs rysunku w Gdyni i innych polskich miastach już od ponad 25 lat. Przez ten czas nauczyliśmy rysować 11278 osób (liczba ta wciąż rośnie). Sami także wyciągnęliśmy cenne wnioski, które pozwoliły nam ulepszać lekcje rysunku.

kurs rysunku gdynia

nasze kursy artystyczne

kurs rysunku gdynia architektura

egzamin na architekturę

Kurs na architekturę

Przygotujemy Cię kompleksowo i bezstresowo do egzaminów na uczelnie w Polsce i za granicą. Nie ważne ile zostało Ci czasu. U nas nauczysz się dużo i szybko. Możesz skorzystać z regularnego kursu na architekturę lub przyjść na wakacyjny kurs rysunku, czy maraton do egzaminu. Jednak im wcześniej zaczniesz, tym będzie Ci łatwiej.

egzamin i portfolio

Kurs na ASP

Kurs rysunku i malarstwa, podczas którego rozwiniesz się jako artysta. Pomożemy Ci skompletować teczkę wymaganą w rekrutacji i zapoznamy z przebiegiem egzaminu. Po kursie artystycznym będziesz umiał kreatywnie podchodzić do tematów. Rozwiniesz zdolność obserwacji proporcji, barw i światła, która ułatwi Ci tworzenie niepowtarzalnych obrazów.

kurs rysunku gdynia asp
rysunek dla dzieci minecraft

rozwój najmłodszych

Rysunek dla dzieci

Pozwól na rozwój kreatywności dziecka już od najmłodszych lat. Otwarte patrzenie Twojej pociechy na świat możesz podtrzymać zapisując ją na kurs rysunku. Twoje dziecko sprawdzi czy kierunek artystyczny to coś, co chce kontynuować w życiu. A to właśnie liczba godzin poświęconych rysunkowi sprawia że osiąga się mistrzostwo.

nowoczesność

Digital painting

Cyfrowa przyszłość sztuki już nadeszła. Możesz tworzyć różnymi technikami, łączyć je i mieszać za pomocą jednego narzędzia. Kurs rysunku digital painting przygotuje Cię do pracy z grafiką komputerową i Concept Artem. Zarabianie na pasji – przy tworzeniu gier, filmów, reklam masz w zasięgu ręki.

digital painting kurs rysunku

atrakcyjność wizualna

Kurs malarstwa akwarelowego

Obraz akwarelowy to idealny pomysł na prezent od serca dla bliskiej Ci osoby. Tą techniką uzyskasz niepowtarzalną lekkość i świetlistość. Akwarela jest dość wymagająca, dlatego na kursie nauczysz się krok po kroku tworzyć unikalne dzieła malarskie. Prowadzimy kursy dla początkujących jak i zaawansowanych artystów.

Kurs rysunku gdynia - skorzystaj z promocyjnej ceny

miesięcznie

350
/ miesiąc
  • kurs rysunku 1 raz w tygodniu
  • 144 h darmowych zajęć
  • Wolna Pracownia
  • Historia Sztuki ONLINE
  • Veteran Room

trymestralnie

1050
950
/ 3 miesiące
  • kurs rysunku 1 raz w tygodniu
  • 144 h darmowych zajęć
  • Wolna Pracownia
  • Historia Sztuki ONLINE
  • Veteran Room
promocja!

kurs rysunku gdynia

Co robić, żeby szybko i przyjemnie nauczyć się rysować?

STOPIANY

Unikalna metoda, którą stosujemy na kursie rysunku. Opracował ją sam założyciel Szkoły Rysunku DOMIN, Wojciech Domińczak. Dzięki niej ukończysz wiele rysunków, nie tracąc dużo czasu.

NA CZYM POLEGAJĄ:
Jeden stopian to 5 minut pracy w skupieniu. Możesz zrobić kilka takich stopianów na raz, w zależności od tego, ile w danej chwili masz czasu.

KORZYŚCI:
Podczas tak krótkiej sekwencji nie rozpraszasz się, więc jesteś najbardziej efektywny. Dzięki temu stworzysz wiele rysunków w krótkim czasie.

READY DESKA

Jest to sposób, który pomoże Ci zmotywować się do nauki rysunku. Nie wymaga wiele, a bardzo skutecznie zwiększa efektywność kursu rysunku.

NA CZYM POLEGA:
Wystarczy, że będziesz trzymać deskę z rozpoczętym rysunkiem i naostrzonym ołówkiem w widocznym miejscu, w zasięgu ręki. To przypomni Ci o wygospodarowaniu czasu na naukę rysunku.

KORZYŚCI:
Nie musisz za każdym razem przed przystąpieniem do rysowania ściągać deski z najwyższej półki w Twojej szafie, która jest zastawiona krzesłem ze stertą ubrań do prasowania i śpiącym na nich kotem 😉

IGURRA

Na kursie artystycznym otrzymasz dostęp do 723 zadań opracowanych w oparciu o sprawdzone metody nauki rysunku. Igurry rozwijają wyobraźnię przestrzenną, szczególnie ważną, jeśli chcesz zdawać na architekturę

NA CZYM POLEGA:
Podczas lekcji rysunku lub w formie postów na FB otrzymujesz widoki brył do rozwiązania. Istnieją różne stopnie trudności Igurr. Rozwiązanie możesz sprawdzić w materiałach otrzymanych na kursie rysunku, lub rozwijając komentarze pod postem.

KORZYŚCI:
Po takich ćwiczeniach rysowanie skomplikowanej architektury lub martwej natury nie sprawi Ci większych trudności i będzie czystą przyjemnością.

DOMINIADA

Specjalne plenery rysunkowe w Warszawie, które prowadzi szef DOMINa, Wojciech DOmińczak. Uczestniczą w nich osoby z różnych filii Szkoły Rysunku, więc jest to świetna okazja do zapoznania innych artystów.

NA CZYM POLEGA:
Spotykamy się w weekend w wyznaczonym miejscu i rysujemy najpiękniejsze zakątki Warszawy.

KORZYŚCI:
W czasie Dominiady odbywa się losowanie rysunków Wojciecha Domińczaka, które są rzadkie i trudno je dostać. Możesz więc skorzystać z okazji zdobycia unikalnej pracy wykonanej cienkopisem, która będzie wspaniałą pamiątką. Dominiada to także możliwość otrzymania korekty od prowadzących z innych filli Szkoły Rysunku.

Darmowy kurs akwareli od podstaw

Już dziś dołącz do grona artystów z różnych dziedzin rysunku. Na stronie akwarela.eu znajdziesz kursy malarskie i rysunkowe, a także wiele motywujących i inspirujących treści. Specjalnie z myślą o osobach, które nigdy nie malowały stworzyliśmy darmowy kurs malarstwa od podstaw. Wystarczy, że zapiszesz się do newslettera.

kurs rysunku gdynia akwarela

Kurs malarstwa akwarelą za darmo - Jak go otrzymać:


1. Wejdź na stronę kurs akwareli online (kliknij w przycisk poniżej).
2.Zapisz się do newslettera.
3. Zaakceptuj prośbę, którą dostaniesz na maila.
4. Skopiuj hasło do kursu artystycznego.
5. Wybierz pierwszy kurs akwareli od podstaw i wpisz hasło.
6. Korzystaj z nieograniczonego dostępu do kursu malarstwa akwarelą.

sprawdzony kurs rysunku

11278

Uczyło się u nas rysunku 

85%

Osób z polecenia

10

Miast ma nasze filie

5000+

Członków liczy Rodzina DOMINa

Przeczytaj, co nasi uczniowie sądzą o kursie rysunku.

kurs rysunku gdynia opinie

Julia Lewińska

⭐⭐⭐⭐⭐
Kurs ASP

DOMIN przed egzaminami wstępnymi na ASP usystematyzował moją wiedzę, dodał to czego brakowało i zebrał mnie w garść do tego stopnia, że bez większych obaw poszłam na egzamin iii.. Dostałam się! Polecam całym serduszkiem i zapraszam na zajęcia nie tylko kandydatów na studia artystyczne!

kurs rysunku gdynia opinia

Mateusz Pogorzelski

⭐⭐⭐⭐⭐
Kurs Architektura

Miejsce pełne ludzi z pasją, gdzie chodzenie na zajęcia staje się bardzo szybko przyjemnością 😀 kurs rysunku architektonicznego w przyjaznej atmosferze, bogata oferta zajęć oraz świetne przygotowanie do egzaminów to wizytówka DOMINA 😉

kurs rysunku gdynia

masz pytania? pisz śmiało

Gdzie nas znjdziesz?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie rysunku,  zachęcamy do kontaktu. Możesz również przyjść osobiście do pracowni i przekonać się jaka atmosfera tam panuje.

Adres: Władysława IV 54 Budynek – Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących, 81-310 Gdynia

Telefon: 793 627 827

Email: kontakt@domin-gdynia.pl