Kurs rysunku gdańsk

Nie odkładaj marzeń na przyszłe „nigdy”. Daj się ponieść pasji i intuicji. Nie będzie lepszej okazji, żeby zacząć. Na kursie rysunku w krótkim czasie opanujesz niezbędne zasady do samodzielnego tworzenia. To prostsze niż myślisz! 

Dlaczego warto?

Czy wiedziałeś, że rozwijanie pasji pomaga obniżyć poziom stresu? Człowiek spełniony artystycznie ma więcej energii, łatwiej mu się skupić w pracy, jest bardziej otwarty i towarzyski.

kurs rysunku architektura kraków
kurs rysunku gdańsk akwarela

Dla kogo jest kurs?

Kurs rysunku daje możliwość przygotowania się do egzaminów, rozwijania zainteresowania sztuką a także nabrania doświadczenia przydatnego w pracy. Zapraszamy uczniów, hobbystów, studentów i dorosłych!

kurs rysunku gdańsk

Nowość! Kurs rysunku online

kurs rysunku gdańsk online

Młodzież do 13 lat

Kurs Online Junior skierowany jest do młodzieży w wieku 9-13 lat, która marzy o rozwoju artystycznym. Zawiera tutoriale rysunkowe, artykuły oraz filmy instruktażowe wraz z ćwiczeniami. Kurs rysunku to świetny początek kariery w branżach związanych ze sztuką tj. projektowanie gier, plakatów czy tatuatorstwo.

Młodzież od 14 lat i dorośli

Kurs rysunku o dwóch poziomach zaawansowania. Poznasz praktyczne porady dotyczące kompozycji, nabędziesz niezbędną wiedzę oraz popracujesz nad techniką rysunkową. W czasie kursu przejdziemy przez różnorodną tematykę.

kurs rysunku gdańsk

rodzaje kursów rysunku

kurs rysunku architektura

rysunek gdańsk

Kurs na architekturę

Kompleksowo przygotujemy Cię do egzaminu na uczelnie techniczne i artystyczne. Bazujemy na ćwierćwiecznym doświadczeniu, którego niezawodność potwierdzają wyniki naszych kursantów.

rysunek gdańsk

Kurs na ASP

Nowatorski kurs dla kandydatów na uczelnie artystyczne, podczas którego skompletujesz portfolio. Podzieliliśmy go na mniejsze grupy, w zależności od wybranego kierunku studiów i preferencji kursantów. To unikalna metoda, która pozwala rozwijać się w konkretnej dziedzinie bez straty czasu.

kurs na asp art i design
digital painting kurs rysunku

Rysunek gdańsk

Kurs rysunku hobby

To świetna okazja na rozwijanie pasji niezależnie od wieku i sposobu zaawansowania. Kurs zawiera różnorodne tematy, które pomogą Ci opanować najważniejsze zasady rysunku. Poszerzysz swoją wiedzę oraz twórczo spędzisz czas.

2016

Digital painting

Jedna z nowoczesnych technik rysunkowych, która da Ci możliwość tworzenia dzieł sztuki w przestrzeni cyfrowej. Za pomocą jednego rysika możesz malować akrylem, akwarelą lub rysować ołówkiem czy flamastrem.

lekcje rysunku digital painting

2015

Rysunek dla młodzieży

Zapisz swoje dziecko na kurs rysunku i przyczyń się do jego artystycznego rozwoju. Twoja pociecha twórczo spędzi czas z dala od ekranu. Nasi prowadzący podchodzą do każdego indywidualnie, tak aby rozbudzić wyobraźnię małodych artystów.

kurs rysunku gdańsk

co zyskujesz?

Świetna lokalizajca

Nasza Szkoła Rysunku jest w pobliżu stacji SKM Politechnika. Nie musisz dojeżdżać komunikacją publiczną - bez problemu dojdziesz do pracowni w kilka minut.

kurs rysunku 2

Darmowe zajęcia

Dołączając do kursu rysunku, otrzymasz ponad 120h dodatkowych zajęć miesięcznie. Możesz również korzystać z Otwartej Pracowni i rysować aż do zmierzchu.

kurs rysunku 3

Ćwierć wieku doświadczenia

Uczymy rysunku od ponad 25 lat. W tym czasie sprawdziliśmy i udoskonaliliśmy nasz program, tak aby jak najefektywniej prowadzić kursy artystyczne.

Kurs rysunku Gdańsk

Kurs rysunku online - jak wygląda

Kurs rysunku ONLINE daje Ci możliwość rozwijania pasji bez wychodzenia z domu. Nauczysz się rysować z dowolnego zakątka Polski pod okiem doświadczonych prowadzących. Otrzymasz także tutoriale rysunkowe, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez tematy.

Kurs rysunku Gdańsk

Jak wyglądają zajęcia w Szkole Rysunku?

Tak wygląda klimatyczny obraz namalowany akwarelą przez naszego kursanta. Ty też możesz zacząć przygodę ze sztuką.

kurs rysunku gdańsk rysunek pokazowy

Rysunek pokazowy

Kurs rysunku prowadzą młodzi pasjonaci sztuki. Każda lekcja rozpoczyna się od krótkiego wykładu. Później prowadzący przechodzi do tworzenia na tablicy przykładowej pracy, na której tłumaczy ważne zagadnienia.

kurs rysunku gdańsk materiały

Materiały do pracy własnej

Uczestnicy otrzymują do poszczególnych tematów tutoriale rysunkowe, inspiracje i przykładowe zdjęcia prac absolwentów. Dzięki temu każdy kursant wybiera, co chce rysować i tworzy niepowtarzalną pracę.

kurs rysunku gdańsk korekty

Korekty indywidualne

Dla zwiększenia skuteczności kursu rysunku nasi prowadzący podchodzą do każdego uczestnika i robią korektę jego pracy. Podczas lekcji możesz w dowolnym momencie poprosić o pomoc i wyjaśnienie problematycznych zagadnień.

Kurs rysunku Gdańsk

Opinie kursantów

Jeśli nie jesteś pewien, co czeka Cię w pracowni na kursie rysunku, przeczytaj recenzje naszych uczniów. Poniżej znajdziesz też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania o nasz kurs rysunku. W razie dalszych wątpliwości – pisz do nas śmiało!

Dagmara Robak

Kurs bardzo przemyślany, widać że osoby pracujące nad nim znają się na tym co robią 😉 Korekty online przeprowadzone z profesjonalizmem, otrzymałam cenne wskazówki, których stosowanie polepszyło jakość moich prac. Gorąco polecam!

Natalia Chabros

Świetnie przygotowany kurs online, który każdy może pod pasować pod siebie. Wszystko dokładnie wytłumaczone gdzie nawet początkujący w rysunku sobie poradzą. W dodatku miałam świetna tutorkę Sylwie, która wskazywała mi wady i zalety moich prac. Wszystko na plus. Bardzo polecam 🙂

Jan Jakubiak

Bardzo dobry kurs, profesjonalne prowadzenie czekam na następny średni poziom.

Marzena Orzechowska

Jestem zachwycona klarownością i jakością tych kursów online, robienie ich to sama przyjemność!

Wojciech Domińczak

Wyśmienity! Aż chce się rysować. Szczególnie lekcja z dłońmi. Zawsze miałem z tym problemy. Tutaj zostało tak to wytłumaczone, że już widzę postęp. I fajne jest to że te materiały jakoś tak motywują mnie do działania.

Basia Pikul

Cudowna atmosfera, prowadzacy z pasją, rzetelni, pomocni. Zajęcia ciekawie prowadzone, cechują się indywidualnym podejściem do każdego z kursantów. Gorąco polecam!

Kurs rysunku Gdańsk

Wasze pytania dotyczące kursu rysunku w Gdańsku

Mamy w ofercie wiele rodzajów kursów artystycznych. W zależności od Twojego celu, stopnia zaawansowania oraz wieku pomożemy Ci wybrać odpowiednią grupę. 

Kurs rysunku na samym początku ma zbliżony program, niezależnie od rodzaju. Zależy nam, aby każda grupa najpierw opanowała niezbędne zasady rysunku od podstaw

Jeśli pragniesz dostać się na studia, mamy specjalne kursy rysunku, przygotowujące kandydatów na architekturę oraz uczelnie artystyczne. Możesz również dołączyć do kursu rysunku dla hobbystów, jeśli rysowanie jest Twoją pasją i zależy Ci na opanowaniu techniki, która usprawni tworzenie. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat jaki kurs rysunku wybrać, zajrzyj do artykułu, w którym piszemy o tym szerzej.

Na kurs rysunku w Gdańsku możesz zapisać dziecko już od 8 roku życia. Twoja pociecha nauczy się wyrażać emocje przez sztukę. Podczas nauki rysunku rozwinie też zdolności manualne, które zaowocują w przyszłości. Kurs artystyczny to dla dziecka świetna okazja, żeby poszerzyć granice wyobraźni i dać upust niezmierzonej kreatywności, gdzie indziej niż w internecie. 

Nie warto zwlekać z rozpoczęciem kursu, jednak na naukę rysunku nigdy nie jest za późno. Prowadzimy także grupy dorosłych hobbystów, którzy chcą rozwinąć się artystycznie lub podnieść kwalifikacje zawodowe. Takie zajęcia okazują się zbawienną formą relaksu i zmiany otoczenia. Pracownia rysunku ma swój specyficzny, magiczny klimat, który potrafi artystycznie nastroić nawet najbardziej opornych. 

Kurs rysunku online odbywa się na platformie DOMIN Gdańsk, gdzie jako uczestnik otrzymujesz dostęp do zakupionych lekcji. Tematy przerabiasz we własnym tempie z nieograniczonym dostępem do filmików, artykułów i tutoriali do druku. Dzięki kursowi rysunku online powodzeniem przygotujesz się do egzaminu n kierunki artystyczne czy architekturę.

Dodatkowo możesz skorzystać z korekt indywidualnych online, jeśli wybierzesz taki wariant kursu rysunku.

Kurs rysunku poziom podstawowy wprowadza w tajniki kompozycji, perspektywy, anatomii i rysowania z natury. To kurs idealny dla Ciebie, jeśli:

  • rozpoczynasz naukę rysunku
  • rysujesz już jakiś czas, ale nie masz wiedzy na temat podstaw rysunku

Poziom średniozaawansowany to kontynuacja podstawowego kursu rysunku online, z bardziej rozbudowanymi tematami. Możesz dołączyć do niego, jeśli:

  • ukończyłeś kurs rysunku online poziom podstawowy
  • jesteś po trymestrze nauki rysunku w DOMINie 
  • masz opanowane zagadnienia zawarte w kursie rysunku od podstaw

 Listę tematów kursów rysunku ONLINE znajdziesz w tym artykule.

Bez obaw😃. Specjalnie dla kandydatów na architekturę i ASP prowadzimy intensywne kursy rysunku do egzaminu. Są to 4-tygodniowe warsztaty, podczas których powtórzysz wiadomości z historii sztuki. Przypomnisz sobie też geometrię, zasady światłocienia, rysunek postaci, ale przede wszystkim doszlifujesz warsztat.

Będziemy pracować zgodnie z wymaganiami poszczególnych uczelni, bazując na zadaniach z ubiegłych lat. Dzięki temu nauczysz się wyrabiać w czasie przeznaczonym na egzamin, aby ten właściwy przebiegł bez stresu i niespodzianek.

 

Odpowiedź na to pytanie będzie zaskakująca. Motto naszej Szkoły Rysunku brzmi „Talent nie istnieje”. 

Nie znaczy to, że nie możesz udoskonalać swojego warsztatu. Właśnie dzięki systematycznej pracy będziesz w stanie zrobić zaskakujący postęp w niedługim czasie. To zależy tylko od Twojego zaangażowania.

Brzmi przerażająco?

Podczas kursu rysunku poznasz wszystkie niezbędne metody, dzięki którym nauka rysunku pójdzie jak z płatka.

Na samym początku przygody z rysunkiem wystarczy, że zaopatrzysz się w:

  • kartki formatu B2 (50x70cm)
  • ołówki 2B, 4B, 6B
  • gumkę chlebową
  • temperówkę

Jeśli spodoba Ci się kurs rysunku, będziesz mógł dodatkowo do swojego przybornika dokupić cienkopisy, długopisy, markery lub kredki w zależności od preferowanej techniki. Warto wypróbować kilka, żeby przekonać się, która sprawia Ci największą frajdę. Także warto ćwiczyć tę, która jest dla Ciebie najtrudniejsza.

 

 

Potwierdzamy naszą skuteczność w oparciu o ponad 25 lat doświadczenia w nauce rysunku i  wyniki naszych absolwentów. Wypracowaliśmy Złotą Dekadę, co znaczy, że od ponad 10 lat na egzaminach zajmujemy pierwsze miejsca.

Nasza Szkoła Rysunku ma filie w 10 miastach w Polsce. Każda z nich przygotuje Cię na różne egzaminy, ale najlepiej będzie, jeśli wybierzesz miasto, do którego chcesz się dostać. Możesz wtedy przyjechać na miesięczny maraton do egzaminu lub przerobić kurs rysunku online.

Tak. DOMINa znajdziesz też w Gdyni, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Radomiu.

Możesz skorzystać z siły wszystkich filii w czasie wakacji na Koronie Plenerów. To wydarzenie łączy rysowników z całej Polski. Możesz zwiedzić różne miasta i jednocześnie uczyć się rysunku. Podczas Korony Plenerów każda filia organizuje plenery w swoim tygodniu, nie znajdziesz togo nigdzie indziej!

Kurs rysunku Gdańsk

Unikalne zajęcia!

Warsztaty kaligrafii

Kurs starannego i artystycznego pisania to NOWOŚĆ w szkole rysunku. Podczas lekcji kaligrafii rozwiniesz manualne umiejętności i popracujesz nad cierpliwością. Takie warsztaty kształtują charakter, co przyda się podczas nagłych stresujących sytuacji.

Co zabrać ze sobą?

Na kursie przydadzą Ci się:
- obsadka do stalówek
- ścięta stalówka, ok. 2,5 mm
- atrament lub tusz
- ołówek
- linijka
- nożyczki lub nożyk

Kurs rysunku Gdańsk

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ultricies sollicitudin ante nec mattis. Mauris eget ornare nibh. Nam venenatis

Adres: Al. generała Józefa Hallera 4/1
80-401 Gdańsk

Telefon: +48 793 627 827

Email: kontakt@domin-gdansk.pl