Nasza szkoła rysunku

Rozkochanie ludzi w rysunku to nasza misja. Po lekcjach rysunku uczniowie stwierdzają, że panuje tu idealna atmosfera! Ty też możesz dołączyć do społeczności zrzeszającej zapalonych rysowników. Aż 11278 osób uczyło się rysunku w DOMINie. Ty też spełnij marzenia i wybierz kurs rysunku odpowiedni dla siebie. 

Lekcje
rysunku

DOMINowe lekcje rysunku - co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE

Już od 25 lat prowadzimy lekcje rysunku. Nasz program jest sprawdzony i wciąż doskonalony.

OTWARTA PRACOWNIA

Poza lekcjami rysunku możesz w każdej chwili wpaść do pracowni i porysować w miłej atmosferze.

DOMOWA ATMOSFERA

W przerwie od rysowania zaparzysz sobie kawę lub herbatę i porozmawiasz ze znajomymi.

lat doświadczenia
ćwiczenia
lat na 1. miejscu
różnych miast
członków na fb
darmowych godzin

Darmowe Lekcje rysunku online

lekcje rysunku darmowe

1. LEKCJA RYSUNKU
"Samotny grab"

W tej lekcji rysunku czeka Cię bardzo przyjemny temat. Krajobraz i zieleń daje dużą swobodę rysunkową i jednocześnie uczy obserwacji.

lekcje rysunku online

2. LEKCJA RYSUNKU
"Kościół św. Anny w Poznaniu"

Tutorial przygotowane przez naszego wybitnego akwarelistę - Grzegorza Wróbla. Nasza szkoła rysunku kreuje mistrzów - zatem przyjdź do ich nauczycieli i sam zostań wybitnym artystą!

lekcje rysunku tutorial

3. LEKCJA RYSUNKU
"Rynek w Poznaniu"

Architektura będzie łatwiejsza do narysowania, jeśli wykonasz pracę fazami. Metody rysowania architektury krok po kroku poznasz na kursie na architekturę.

lekcje rysunku krok po kroku

4. LEKCJA RYSUNKU
"Drzewa na skraju"

Natura na lekcji rysunku może być wzorowana na zdjęciach, ale warto też wybrać się w plener. Jeśli lubisz rysowanie w terenie - przyjdź na organizowane przez nas plenery wakacyjne.

Darmowe lekcje rysunku - tutoriale video

"Atmosfera jest super, prowadzący pomagają rozwijać się w kierunkach jakoe tobie odpowiadają, jest rożnorodność tematow, dla każdego coś się znajdzie!"
lekcje rysunku opinie
Ola Chwajoł
uczestniczka zajęć
LEKCJE RYSUNKU
Najczęściej zadawane pytania o kurs rysunku

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi – napisz do nas! Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości na temat lekcji rysunku i nie tylko. 😉

W każdym. 😉 Na naukę rysunku nigdy nie jest za późno – nawet w sile wieku  [ZOBACZ DOWÓD!]. Prowadzimy lekcje rysunku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rysowanie pobudza  wyobraźnię, odstresowuje, uczy obserwacji. W DOMINie możesz tworzyć w miłej i inspirującej atmosferze, korzystając z wielu wariantów kursu rysunku i darmowych zajęć.

Absolutnie nie! Prowadzimy lekcje rysunku na różnych poziomach zaawansowania – w tym także rysunek od podstaw. Możesz więc uczyć się rysunku od samego początku. Jeśli wcześniej brałeś udział w kursie rysunku – wyślij nam swoje prace, a my pomożemy Ci wybrać odpowiednią grupę. 😃 

Jeśli poza lekcjami rysunku brakuje Ci motywacji w domu, w każdej chwili możesz przyjść porysować w inspirującej atmosferze. W tym czasie dyżuruje asystent, który wyjaśni wątpliwości i zrobi korektę Twojego rysunku. Możesz wtedy dokończyć prace, zrobić dodatkowy temat lub zadanie z egzaminu. 

Prowadzimy kursy na architekturę i kurs ASP. Uczniowie naszej szkoły rysunku zajmują pierwsze miejsca w rekrutacji na studia nieprzerwanie od ponad 10 lat. U nas zrobisz także portfolio na uczelnie zagraniczne.  Jeśli zależy Ci na konkretnym mieście – najlepiej przygotowywać się w tej filii DOMINa, która się w nim znajduje. Masz do wyboru Kraków, Gdańsk, Gdynię, Łódź, Poznań, Wrocław, Warszawę, Radom, Katowice, Lublin.

Podstawowe przybory na lekcje rysunku to:

  • arkusze B2 (50×70 cm) 
  • ołówki 2B, 4B, 6B
  • gumka chlebowa
  • temperówka
  • teczka 50×70 cm

Gdy już wkręcisz się w rysowanie przydadzą się również:

  • ołówek mechaniczny Versatil Koh-I-Noor 2mm
  • ołówek automatyczny Kubuś Koh-I-Noor 5.6mm
  • bezdrzewny ołówek grafitowy 8B
  • gumka w ołówku
  • cienkopisy 0.2, 0.5, 0.8 Uni Pin

Najlepsze wyniki w rekrutacji na studia!

7 na 10 pierwszych osób to nasi uczniowie!

Previous slide
Next slide

Lekcje rysunku
- galeria prac kursantów

Materiały do lekcji rysunku przygotowujemy w oparci o unikalną formułę DOMINa. Naszym celem jest sprawić, żebyś pokochał sztukę. Spójrz na prace obok. Widać w nich zaangażowanie i przyjemność z nauki rysunku. Ty również tak możesz – każdego nauczymy rysować!

lekcje
rysunku

Rodzaje lekcji rysunku

Kurs na architekturę

To lekcje rysunku idealne dla Ciebie, jeśli chcesz zdawać egzamin na architekturę.

Kurs ASP

Nauka rysunku i malarstwa dla kandydatów na ASP. Pomożemy Ci też w przygotowaniu teczki.

Kurs Hobby

Kurs rysunku dla pasjonatów i hobbystów. Nauczysz się rysować z natury i wyobraźni.

Digital Painting

Kurs digital painting dla marzących o pracy nad grafiką komputerową i concept artem.

Rysunek dla dzieci

Lekcje rysunku, które rozwiną kreatywność dzieci i pozwolą im na wyrażenie siebie.

Historia Sztuki

Kurs historii sztuki dla maturzystów, kandydatów na uczelnie artystyczne, jak również hobbystów.

Lekcje rysunku - kursy sezonowe

wakacyjny kurs rysunku
maraton przed egzaminem

Opinie uczestników lekcji rysunku

KOCHAM DOMIN!! Dołączyłam na kurs architektury zaledwie 5 miesięcy temu mając małe nadzieje na to, że uda mi się ogarnąć cały materiał i podszkolić swoje umiejętności na tyle by dostać się na architekturę. Ale wparcie jakie tu otrzymałam, wspaniała atmosfera na zajęciach i cudowni ludzie sprawili, że uwierzyłam w siebie i tym samym zdałam egzaminy, a w październiku rozpoczynam studia na wymarzonym wydziale architektury!! � Z całego serca dziękuję każdemu kto przyczynił się do tego i za wszystkie cenne rady, które już nie raz mi się przydały i na pewno będzie jeszcze wiele okazji by je wykorzystać �

Ola Krzak
Studentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej

Polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na wymarzone studia, albo po prostu nauczyć się rysować. Na początku nie trzeba nic umieć. Wszystkiego nauczysz się w Dominie od podstaw. Super atmosfera i profesjonalizm asystentów sprawia, że Domin jest idealnym miejscem do rozwijania umiejętności rysunkowych.​

Kuba Okupnik
Student pierwszego roku kierunek grafika ASP Wrocław 2020

Zapisanie się na kurs w Dominie było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w życiu. Ciężko opisać słowami atmosferę tu panującą, bezinteresowne zaangażowanie prowadzących z jakim nie spotkałam się nigdzie, nigdy wcześniej, ogromną pomoc, wiedzę, motywację którą tu otrzymałam i możliwość ciągłego rozwoju na tak wielu płaszczyznach. Domin to mój drugi dom i to miejsce, jak i wszyscy cudowni ludzie, których tu poznałam zajmują szczególne miejsce w moim sercu, szczerze polecam każdemu❤️

Ola Rokita
Studentka Pierwszego roku na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej

lekcje
rysunku

Przydatne artykuły o lekcjach rysunku:

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury pomoże ci w przygotowaniu do zawodu architekta. W tym artykule szczegółowo opisze ci na czym polegają te studia, oraz sama praca architekta. Jeśli

egzamin z rysunku

Egzamin z rysunku na architekturę.

Egzaminu z rysunku na architekturę – nie zawsze udaje się go zdać z pierwszym podejściem. Niektórzy próbują po wiele razy. To jest pewnego rodzaju konkurs prac,

Jak wyglądają lekcje rysunku?

zobacz, co robimy na kursie rysunku 

Korekty indywidualne

W zależności od rodzaju kursu rysunku, lekcja trwa 2-4h. Mamy dostępną dla kursantów kuchnię – w każdej chwili możesz sobie zrobić przerwę na herbatę lub kawę. W czasie lekcji pracujesz nad swoim rysunkiem, a prowadzący co jakiś czas podchodzi i robi korektę. 

lekcje rysunku pracownia
lekcje rysunku nauka rysunku

Rysunek pokazowy

Na początku lekcji rysunku dostajesz materiały pomocnicze z rysunkami i tutorialami. Prowadzący robi krótki wykład i podczas zajęć rysuje przykładową pracę na tablicy. Nie bój się zadawać pytań – asystent z chęcią rozwieje Twoje wątpliwości.

Zestawienie rysunków

Na lekcje rysunku przynosimy też zadania domowe czy dodatkowe rysunki. Każdy zostaje sprawdzony przez asystenta rysunkowego. Na koniec zajęć robimy podsumowanie i zestawiamy rysunki uczniów.

lekcje rysunku kurs rysunku

Lekcje
rysunku

Lekcje rysunku - porady i wskazówki

rysunek w plenerze - jak się przygotować?

Czy warto brać udział?
Co wziąć ze sobą na lekcję plenerową rysunku?

lekcje rysunku twardość ołówków

jakie ołówki wybrać na LEKCJE RYSUNKU?

W drewnie, automatyczne, twarde, miękkie... na początku przygody z nauką rysunku....

lekcje rysunku łączenie technik

łączenie technik w rysunku - jak i kiedy?

Gdy opanujesz podstawy nauki rysunku - czas na eksperymenty!

Napisz do nas

lekcje
rysunku

zapisy@domin.pl

ul. Chmielna 98 Warszawa