KURS MALARSTWA

Kurs malarstwa jest dla Ciebie bez względu na wiek. Jeśli chcesz spełnić marzenia o byciu artystą – dołącz do naszej społeczności.

Członków na FB
+ 0
Unikalne ćwiczenia
0
Lat doświadczenia
0
Studentów to uczniowie od nas
0 %

Kurs malarstwa

Dlaczego warto?

Kochasz malarstwo? Chciałbyś studiować ten kierunek? Nasz kurs malarstwa akrylowego przygotuje Cię do egzaminu na uczelnie artystyczne i pomoże rozwinąć warsztat. Sztuka to wielki prestiż społeczny. Nie zwlekaj ze spełnianiem marzeń!

OD PODSTAW

Kurs malarstwa dzieli się na poziomy zaawansowania. Ni musisz wcześniej nic umieć! Zaczniemy od zera.

ODSTRESOWANIE

Podczas lekcji malarstwa ważne jest skupienie. Dzięki niemu nie myślisz o problemach i oddajesz się pasji malowania w 100%.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasze kursy malarstwa są przygotowane tak, aby każdy rozwijał się w ulubionych tematach.

kurs malarstwa

Poznaj naszych prowadzących

Grzegorz Wróbel

Akwarelista

Gabrysia Hedjerci

Malarka

Angelika Kurowska

Architektka

SZKOŁA RYSUNKIU

kurs malarstwa akrylowego

Kurs malarstwa akrylowego dla profesjonalistów i amatorów. Bazujemy na ćwierćwiecznym doświadczeniu w nauczaniu rysunku i malarstwa. Na kursie udoskonalisz swój warsztat pod okiem absolwentów Akademii Sztuk Pięknych.

01

O KURSIE MALARSTWA AKRYLOWEGO

Ten kurs malarstwa jest dla Ciebie, nawet jeśli wcześniej nie malowałeś. Najlepszy moment by zacząć jest właśnie teraz!

02

DLA KOGO?

Dla pasjonatów i kandydatów na kierunki artystyczne. Kurs malarstwa jest dopasowany do Twojego poziomu zaawansowania.

03

CO WZIĄĆ?

  • tekturę 1-3 mm formatu B1-B3
  • farby akrylowe: biała, czarna, żółta, czerwona, niebieska
  • paletkę do mieszania farb
  • pędzle płaskie – szeroki i wąski
  • szmatkę do wycierania pędzli

Kurs malarstwa Online Za darmo!

Na kanale Akwarela.eu na YouTube publikujemy kurs malarstwa w formie filmików. W ten sposób możesz rozpocząć swą przygodę ze sztuką. Pamiętaj – TALENT NIE ISTNIEJE – liczą się dupogodziny (czas poświęcony na naukę rysunku).

opinie uczestników kursu malarstwa

Kurs malarstwa

Kurs malarstwa cyfrowego - digital painting

Wykorzystaj wiele technik przy użyciu jednego narzędzia. Zobacz jak prosto można stworzyć zadziwiający obraz.

nauka rysunku

Przydatne artykuły, które każdy artysta powienien przeczytać.

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury pomoże ci w przygotowaniu do zawodu architekta. W tym artykule szczegółowo opisze ci na czym polegają te studia, oraz sama praca architekta. Jeśli

kurs rysunku

Kurs malarstwa akwarelowego

SZKOŁA RYSUNKU

Kurs malarstwa akwarelowego

Akwarela to niełatwa technika. Jest to farba wodna, a obraz budujemy przy użyciu plamy. Często końcowy efekt jest częściowo przypadkowy. Farba akwarelowa jest transparentna, więc nie da się zakryć położonej wcześniej warstwy. Mimo to nauczymy Cię jak okiełznać akwarelę i uzyskać niepowtarzalny efekt w Twoim obrazie. Zniewalającą lekkość, świetlistość i ulotność. 

01

O KURSIE MALARSTWA AKWARELOWEGO

Kurs malarstwa jest zupełnie od podstaw. Pomoże Ci zrelaksować się i twórczo spędzić wolny czas. Poczujesz się artystą – staniesz się artystą.

02

DLA KOGO?

Kurs malarstwa jest przeznaczony dla każdego, kto pragnie nauczyć się tej techniki. Bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

03

CO WZIĄĆ?

  • papier akwarelowy 300g A3-B3
  • Farby akwarelowe (najlepiej rosyjskie np. White Nights) w kolorach: Szarość Payna, żółty, niebieski, czerwony, biały, brązy
  • pędzle okrągłe z ostrym czubkiem oraz płaskie
  • taśmę malarską (papierową)
  • paletkę

"Talent nie istnieje."

To nasze DOMINowe motto. Liczy się czas poświęcony na naukę rysunku. W naszej Szkole Rysunku nazywamy go Dupogodzinami (jak długo siedzisz i rysujesz).

Każdy uczestnik kursu malarstwa pracuje nad własnym obrazem. Instruktor przez całe zajęcia pomaga i robi korekty prac. W dowolnej chwili możesz poprosić o pomoc. Prowadzący podczas kursu malarstwa omawia też obrazy przyniesione przez Ciebie z domu. Pamiętaj – im więcej ćwiczysz malarstwo, tym szybsze będą efekty Twojej pracy.

Zajęcia kursu malarstwa odbywają się w małych grupach. To umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika. Na początku otrzymasz materiały-tutoriale i inspiracje do tematu. Rozpoczniemy od krótkiego wykładu. Prowadzący prowadzi temat zajęć i da konkretne wskazówki jak do niego podejść.

KURS MALARSTWA

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs malarstwa w naszej Szkole Rysunku odbywa się w domowej atmosferze. W pracowni dostępna jest kuchnia, gdzie w każdej chwili możesz zrobić sobie rozgrzewającą kawę lub herbatę. Szkoła rysunku to więcej niż tylko kurs malarstwa. To również miejsce zawierania nowych znajomości i trwałych przyjaźni.

kurs malarstwa i rysunku

odpowiadamy na wasze pytania

Umiejętność rysunku jest pomocna szczególnie przy malarstwie akwarelowym. Nie jest jednak konieczna. Prowadzący kurs malarstwa to często też instruktorzy nauki rysunku odręcznego, dlatego podczas zajęć pomogą Ci w razie problemów np. z perspektywą. Jeśli jednak chciałbyś dla własnej satysfakcji zgłębić tajniki rysowania – dołącz do kursu rysunku hobby lub kursu na architekturę.

Obecnie cenimy sobie elastyczność. Jako Szkoła Rysunku wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Nie musisz mieć 100% frekwencji jak w szkole😉. Jeśli wypadnie Ci jakiś wyjazd, źle się poczujesz i opuścisz zajęcia – przyjdź w inny dzień. Z pewnością jakaś grupa robi ten sam temat – spytaj wcześniej prowadzących.

Jeśli rysujesz hobbystycznie w domu, możesz mieć braki w teoretycznych podstawach rysunku lub nie znać przydatnych trików rysunkowych. Problem, który dotyka rysowników-samouków to również brak postępów. Na kursie malarstwa prowadzący pomaga go rozwiązać. Każda lekcja malarstwa to inny temat, który możesz realizować na różnych poziomach zaawansowania.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy VOUCHER UPOMINKOWY.  Możesz podarować go bliskiej osobie, która zawsze marzyła o rozwoju artystycznym. Dzięki niemu spędzi kreatywnie czas, a umiejętności zdobyte na kursie artystycznym zostaną z nią na całe życie. VOUCHER ARTYSTYCZNY wykorzystać można w dowolnej filii DOMINa.

Tak. Oprócz zajęć z kursu malarstwa, cały tydzień jesteśmy dostępni. Możesz wysłać nam zdjęcie swojej pracy, a my  zrobimy korektę.

Jeśli ciężko Ci wybrać wariant kursu malarstwa – zaznacz w formularzu opcję „nie wiem, co wybrać”. Uzupełnij też pola o uwagach i zainteresowaniach. Dzięki temu pomożemy Ci zdecydować, który kurs malarstwa będzie odpowiedni dla Ciebie.

Jeśli jednak w trakcie kursu zmienisz decyzję – możesz przepisać się na inny kurs malarstwa lub dodać kolejny. Opcji jest wiele; my jesteśmy elastyczni – w zależności od Twoich potrzeb.

Oczywiście! Wiele uczniów na kursie malarstwa to właśnie hobbyści, którzy pracują a malarstwo traktują jako formę relaksu. Dla kandydatów na architekturę czy ASP mamy specjalne kursy przygotowawcze.

Zostaw to nam😉 Poziom kursu malarstwa dostosowujemy indywidualnie do każdego uczestnika. Jest to możliwe, gdyż każdą lekcję malarstwa można realizować na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

kurs malarstwa akwarela

SZKOŁA RYSUNKU

kurs malarstwa - galeria prac

Zobacz, co robimy na kursie malarstwa. Ty też możesz możesz tak malować! Stosuj zasadę Ready Deski – miej zawsze przy sobie coś do szkicowania/malowania. Dzięki temu nie przegapisz nadarzającej się okazji do zrobienia postępu.

 

kurs malarstwa

O naszej szkole rysunku

Kurs rysunku - pierwszy krok

Uczymy rysunku od ponad 25 lat, mamy zatem bagaż doświadczeń i wiemy jak skutecznie podejść do uczniów. Wojtek Domińczak – założyciel DOMINa całym sercem angażuje się w rozwój pracowni. Na początku swojej przygody z nauką rysunku możesz skorzystać z jego live’ów, które prowadzi na facebookowej grupie 40 days in a row.

Świetną opcją, jeśli dopiero zaczynasz będą też kursy sezonowewakacyjny kurs rysunku lub kurs rysunku w ferie. Są to intensywne zajęcia. Uczysz się dużo i w krótkim czasie, co przynosi niesamowite efekty!

Pytaj śmiało,
o co chcesz.
Kiedy chcesz.

Jeśli masz wątpliwości co do rodzaju kursu, sposobu przebiegu zajęć, płatności za kurs rysunku – napisz do nas.

We Will Help You Every Step Of The Way

Lorem ipsum dolor sit amet, cotns ctetur all of the adicing elit, sed do eiusmod tempor ale dunt ut labore et dolore magna aliqua Mauris amet.

what do you need?

we work hard
in all fields

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

family law

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.

legal advice

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.

gun crimes

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.

drug crimes

Lorem ipsum dolor sit amet of, cotns ctetur all of the adip scing sed do eiusmod dunt.
Odtwórz wideo
"They always say that time changes things, but you actually have to change them yourself.”
Andy Warhol

our team of experts are here for you

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

job openings

Careers

join us today

the right place for you

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

job opportunities

become an associate

Legal Associate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Real Estate Associate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Products Liability Associate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Corporate Associate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Discover Your Potential

careers at LEGIT

law office assistant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Legal Support Analyst

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

Office Supervisor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing the elit Aliquam placerat dolor

what are you looking for in your next job

Apply now for success

Keep In Touch

Contact Us

let's talk

we love
to help

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consetur adipisg elit aloma alor tolos.

We Always Looking For New Partners

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.