Spełnij swoje marzenia i zostań artystą!

Kurs artystyczny

Kurs artystyczny pomoże Ci przygotować się do liceum plastycznego i na studia artystyczne. Możesz wybrać też kurs artystyczny dla hobbystów. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się w dogodnych terminach, abyś po pracy mógł się zrelaksować.

kurs artystyczny malarstwo
kurs rysunku gdynia plener

Kurs artystyczny - puść wodze fantazji

Pomagamy artystycznym duszom w rozwoju

Już od ponad ćwierć wieku działamy jako Szkoła Rysunku w całej Polsce. Mamy filie w wielu miastach oraz pracownie partnerskie. Nasz cel to rozkochać ludzi w rysunku. 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów artystycznych. Dzięki temu możesz sprawdzić, jakiej dziedzinie czujesz się najlepiej.

Kurs artystyczny

Takie korzyści tylko u nas

lekcje rysunku pracownia

OTWARTA PRACOWNIA

Brakuje Ci motywacji w domu? Kurs artystyczny to również darmowy wstęp do pracowni. Poza zajęciami zawsze czeka na Ciebie wolna sztaluga.

HISTORIA SZTUKI GRATIS

Do każdego kursu artystycznego wykłady z historii sztuki za darmo. Prowadzi je sam założyciel DOMINa - Wojciech Domińczak, który nie przejdzie obojętnie obok żadnego zabytku.

kurs artystyczny szkoła rysunku

DOMOWA ATMOSFERA

W naszej Szkole Rysunku rodzą się przyjaźnie na całe życie. Kurs artystyczny łączy ludzi. Mamy dostęp do wspólnej kuchni, gdzie podgrzejesz sobie jedzonko.

Twoje dziecko ciągle siedzi z telefonem w ręce?

Kurs artystyczny to inwestycja w rozwój pociechy. Twoje dziecko spędzi kreatywnie czas wśród rówieśników. Dodatkowo będzie mogło nawiązać nowe przyjaźnie i świetnie się bawić, a Ty dostaniesz chwilę dla siebie.

kurs rysunku kraków dla dzieci

Nauka rysunku

Kurs artystyczny - co możesz wybrać

kurs malarstwa asp

Kurs artystyczny na ASP

Kurs artystyczny przygotuje Cię na niemal wszystkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą. Rozwiniesz warsztat i zrobisz teczkę pod okiem asystenta.

kurs artystyczny rzeźba

Kurs rysunkowo - rzeźbiarski

Na kursie artystycznym zapoznasz się z rzeźbą portretową i architektoniczną. Opanujesz obserwację natury i pracę w przestrzeni trójwymiarowej.

kurs artystyczny nauka rysunku

Kurs rysunkowo - malarski

Kompleksowy kurs artystyczny. Nauczysz się jak działa perspektywa i teoria koloru. Spotkasz się z indywidualnym podejściem - nie tworzymy armii artystów-klonów 😉

kurs artystyczny digital painting

Kurs grafika komputerowa

Do tego kursu artystycznego przygotowaliśmy specjalne studio. Jego absolwenci realizują projekty dla Universal Studios, Netflix, CD Projekt Red, Platige Image i wielu innych.

kurs malarstwa akryl

Kursy Malarskie

Kursy artystyczne dla pasjonatów malarstwa podzieliliśmy na poszczególne techniki: akrylowe, olejne, akwarelowe, malowanie ikon. Możesz spełniać się w jednej lub łączyć dowolną ilość.

nauka rysunku wnętrze barokowe

Historia sztuki

Wiedza jest równie ważna jak warsztat rysunkowy. Dzięki temu Twoje prace nabiorą dojrzałości artystycznej. Przygotujesz się również do matury z historii sztuki. Po każdym wykładzie otrzymasz prezentację do powtórki w domu.

Kursy artystyczne dla hobbystów

Rozwijaj swoje artystyczne zdolności pod okiem specjalistów związanych z ASP. Możesz je wykorzystać do profesjonalnego szkicowania i w ramach codziennego relaksu. Kurs artystyczny otwiera przed Tobą możliwość nawiązania inspirujących przyjaźni i realizowania ciekawych projektów.

kurs artystyczny dla hobbystów

Kurs artystyczny dla licealistów

Zajęcia artystyczne pomogą Ci rozwinąć kreatywność i zgłębić różne dziedziny sztuki. Prowadzący zachęci Cię do wyrażenia indywidualnej wrażliwości artystycznej.

Na kursie artystycznym znajdziesz się w otoczeniu adeptów sztuki. Tworzy to inspirującą i mobilizującą atmosferę. Będziesz mógł poznać ciekawych ludzi i wymienić z nimi opinie na temat twórczości i  nie tylko. 

Kurs artystyczny dla dorosłych

Kurs artystyczny kierujemy do hobbystów a także osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Rozwiniesz swój warsztat w zakresie rysunku, malarstwa i rzeźby.

Zajęcia odbywają się w małych grupach. Z prowadzącym ustalacie grafik zajęć i tematykę (poza niezbędnymi podstawami). Młoda kadra artystów związanych z Akademią Sztuk Pięknych jest otwarta na Wasze potrzeby i ambicje.

kurs artystyczny dla dorosłych

Artysto - czuj się jak u siebie!

Zobacz jak wygląda kurs artystyczny.

Czerpiesz od najlepszych

Materiały i inspiracje

Kurs artystyczny prowadzimy w oparciu o materiały, których nie znajdziesz w internecie. Na początku każdych zajęć otrzymujesz unikalne rysunki naszych absolwentów oraz zdjęcia do inspiracji.

Popełniaj błędy i wyciągaj wnioski

Korekty prowadzącego

Na kursie artystycznym prowadzący rozpoczyna zajęcia od omówienia tematu. Robi też, równocześnie z grupą, przykładową pracę. Co jakiś czas zajrzy do Twojego rysunku i zrobi korektę. Jeśli potrzebujesz, w każdej chwili możesz poprosić asystenta o pomoc. 

Trening czyni mistrza

Dodatkowe konsultacje

Wiemy, że nie zawsze masz możliwość pojawić się na zajęciach. Dlatego zaangażowana kadra udziela dodatkowych korekt poza zajęciami – również online.

kurs artystyczny szkoła rysunku
kurs artystyczny nauka rysunku

Artykuły, które każdy artysta powinien przeczytać.

Wzbogać swoją wiedzę z kursu artystycznego. Przygotowaliśmy zbiór cennych informacji i porad, dzięki którym rozwiniesz swą kreatywność i zwiększysz efektywność pracy. Pozbędziesz się pustki twórczej.

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury

Studiowanie architektury pomoże ci w przygotowaniu do zawodu architekta. W tym artykule szczegółowo opisze ci na czym polegają te studia, oraz sama praca architekta. Jeśli

Czytaj więcej »

Czy talent artystyczny istnieje?

Na pierwszej lekcji rysunku przekonujesz się, że osoba siedząca obok radzi sobie o wiele lepiej. Nie mam talentu – myślisz – rzucam kurs artystyczny…

Quiz - jakie studia artystyczne do Ciebie pasują?

Trudno Ci zdecydować się na kierunek studiów artystycznych? Przez to nie wiesz jaki kurs artystyczny wybrać? Rozwiąż quiz i poznaj odpowiedź!

7 filmów, które każdy artysta powinien obejrzeć

Poza kursem artystycznym szukaj inspiracji. Przygotowaliśmy dla Ciebie recenzję 7 filmów o sztuce i architekturze. Gwarantujemy dawkę wiedzy i relaksu.😃

Dlaczego warto szkicować? [ASP]

Poznaj korzyści płynące z tworzenia szkiców. To nie tylko wstępne rysunki projektu na kursie artystycznym. Szkicownik może stać się Twoim osobistym pamiętnikiem.

Pozwól nam spełnić Twoje artystyczne marzenia

Baza wiedzy dla artystów

Z myślą o ambitnych artystach tworzymy artykuły, które mają ułatwiać życie. W internecie jest obecnie przesyt informacji o nauce rysunku, w którym łatwo się pogubić. Dlatego zebraliśmy tu kilka przydatnych wpisów. 

Kurs artystyczny to nie tylko warsztat. Jako artysta stosuj złotą zasadę „oko, mózg, ręka”. To uczyni Twoje obrazy głębszymi znaczeniowo. Będziesz rozumieć co widzisz, dlaczego tak jest i przekładać tę wiedzę na warsztat artystyczny.  

Kurs artystyczny

Kto pyta nie błądzi - przychodzimy z odpowiedzią

Nie. Możesz przyjść i zacząć zupełnie od zera. Kurs artystyczny prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania – w zależności od Twojej potrzeby. Ponadto zajęcia artystyczne mają charakter indywidualny, więc pracujesz nad tematem w swoim tempie. 

Nauczając rysunku od ponad ćwierć wieku zauważyliśmy pewną zależność. Przychodząc na kurs rysunku od podstaw, osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się rysować, często łatwiej przyswajają umiejętności niż ludzie po kursach artystycznych. To dlatego, że mają już wypracowane pewne złe nawyki. Niestety niektóre kursy rysunku bazują na złych metodach. Ale taka sytuacja ma miejsce w prawie każdej branży.

Jeśli wybór kursu artystycznego jest dla Ciebie problemem – napisz do nas. Pomożemy Ci wybrać grupę lub zaproponujemy zajęcia indywidualne. Najpierw jednak będziemy chcieli poznać Twoje preferencje i potrzeby.

W zależności od tego czy chcesz dostać się na Akademię Sztuk Pięknych, rozwinąć swe umiejętności a także czy wolisz zajęcia w tygodniu czy w weekendy, znajdziemy kurs artystyczny dla Ciebie. Poprosimy również, żebyś napisał jakich artystów lubisz i jakie nurty artystyczne Cię intrygują, biorąc pod uwagę wszystkie dziedziny sztuki także komiksy, plakaty, teledyski itd.

To świetny dodatek, który otrzymujesz za darmo do kursu artystycznego. Nasi uczniowie mają dostęp do pracowni poza zajęciami. W ramach wolnej pracowni możesz przyjść i skończyć swoje prace – zawsze czeka na Ciebie sztaluga do pracy indywidualnej. Dzięki temu nasz kurs artystyczny szybko przynosi efekty. Jedną z unikalnych metod nauki rysunku, którą wprowadziliśmy są stopiany. Polegają na siadaniu do pracy na 15 min. Otwarta pracownia jest  idealnym środowiskiem do tego. Jeśli masz więcej czasu możesz przyjść i zrobić kilka stopianów.

Tematyka kursu artystycznego dla dorosłych uwzględnia Twoje potrzeby. W tym sezonie idziemy tropem wielkich mistrzów, skupiając się na detalu anatomicznym i portrecie. Do Ciebie należy wybór jakiej techniki użyjesz – możesz malować lub rysować. 

Mamy świadomość, że musisz pogodzić kurs artystyczny z pracą. Dlatego grafik w naszej Szkole Rysunku jest dopasowany do preferencji grupy. Wspólnie z prowadzącymi ustalacie terminy spotkań. Możecie też wpływać na program kursu artystycznego.

Po kursie artystycznym każdy uczestnik będzie miał dwie skończone prace, jako świetną pamiątkę oraz notatkę z zajęć.

Program kursu artystycznego jest wszechstronny. Nauczysz się geometrii oraz podstaw perspektywy, które będą niezbędne do dalszej pracy. Kolejne tematy będą związane ze studium postaci w różnych technikach rysunkowych. Dalsza część kursu artystycznego obejmuje martwą naturę. Na zajęciach przerobisz też wiele zadań kreatywnych, rozwijających Twoją wyobraźnię.

W oparciu o potrzeby grupy realizujemy również tematy modelarskie, rzeźbę przedstawiającą i abstrakcyjną oraz przygotowujemy do pracy projektowej i konceptualnej.

Tak. Jednym z kursów artystycznych jaki prowadzi nasza Szkoła Rysunku, jest kurs przygotowujący na uczelnie artystyczne, w tym również zagraniczne. W innych krajach ceni się indywidualizm i wszechstronność kandydatów. Z tego względu na kursie artystycznym oprócz malarstwa i rysunku zgłębisz rzeźbę i architekturę. Pojawią się też zadania kreatywne oraz z historii sztuki.

Motto naszej Szkoły Rysunku brzmi „Talent nie istnieje”. Na podstawie ponad 25 lat prowadzenia kursów artystycznych wyciągnęliśmy takie wnioski. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule o nauce rysunku dla początkujących

Substytutem talentu są na naszym kursie artystycznym Dupogodziny. Liczy się czas i zaangażowanie z jakim podchodzisz do nauki rysunku. W oparciu o te zasady wykształciliśmy wybitnych artystów m.in. Tytusa Brzozowskiego, Kusowską i Zawistowską.

Kurs grafiki komputerowej prowadzimy na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Jest ona dla Ciebie jeśli:

  • chcesz poznać programy Adobe, Procreate oraz Gimp
  • chcesz nauczyć się podstaw grafiki komputerowej
  • chciałbyś pracować w branży projektowania gier, filmów, ilustracji
  • chcesz nauczyć się obsługi tabletu graficznego
  • potrzebujesz elastycznego szkolenia z grafiki komputerowej
  • pragniesz połączyć kurs artystyczny i komputerowy – nauczysz się pracy w programach graficznych a także zdobędziesz podstawy warsztatowe i wiedzę z zakresu tworzenia obrazów dwuwymiarowych

 

Kurs artystyczny

Social Media - znajdź nas w internecie

Kurs artystyczny

Co mówią artystyczne dusze po naszym kursie?

Kurs artystyczny ONLINE

Darmowe lekcje rysunku ONLINE

Kurs artystyczny dostępny dla wszystkich

Z myślą o osobach, które nie mogą uczęszczać na kurs artystyczny w pracowni, stworzyliśmy stronę z DARMOWYMI lekcjami rysunku.

Możesz podzielić się nimi z przyjaciółmi i wspólnie dobrze się bawić przy rysowaniu. Jeśli chcesz otrzymać profesjonalną korektę swojego rysunku dodaj go na grupę Darmowe Lekcje Rysunku 

Wybierz formę kursu artystycznego dla siebie

Stworzyliśmy darmowy kurs rysunku w formie tutoriali i lekcji wideo. Możesz wybrać wariant w zależności od swoich preferencji. 

Jako Szkoła Rysunku z długoletnim doświadczeniem chcemy obudzić w jak największej części społeczeństwa miłość do rysowania. Nasza facebookowa Rodzina DOMINa liczy już ponad 4,9 tys. artystów. Ty też możesz dołączyć i rysować razem z nami.

Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie odpowiemy na każdą wiadomość

Dzwoń, pisz lub zapukaj do naszych drzwi.

Z chęcią wprowadzimy Cię w świat artystów.

Na kurs artystyczny możesz się zapisać mailowo, telefonicznie lub osobiście. Przyjdź do naszej Szkoły Rysunku i poczuj niepowtarzalną atmosferę pracowni artystycznej/ 

Spotkajmy się

Kurs artystyczny przy aromatycznej kawie, herbacie...

Zadzwoń do nas

0-501-32-00-45

Tu jesteśmy

ul. Chmielna 98
00-801 Warszawa

Wyślij wiadomość

zapisy@domin.pl

Our Services

Just Say the Word, We Can Do it all!

A Step-By-Step Roadmap To Success

One-Stop Digital Agency

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Elit ullamcr dignissim cras tincidunt lobortis feugiat.

Social Media​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

SEO

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

PPC

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Digital Consulting ​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Web Design​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Content Marketing​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Graphic Design​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Research​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

Strategy​​

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ctetur atrd piing elit.​

meet our amazing team

The Faces Behind our Success

We Couldn’t Do It Without Them

Timothy Powell

Creative Director

Jennie Ryan

Art Director

Rod Mikey

SEO Specialist

Susan Poore

Digital Consultant

Lisa R. Boone

PPC Ninja

Kiara Foster

Head of Content

Edward Smith

Strategy Dreamer

Jennie Stone

Social Media

Nichole Reed

Senior Designer

Meet Our Clients

we work for them

Lorem ipsum dolor sit orot amet, consectetur adip scing
elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off
kool or taka ekolor.

Tailor-Made Digital Marketing

Customized Social Media Strategy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiop iscing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ult labore et dolore magna aliqua. Elit ullamcorper dignissim cras tincidunt lobortis feugiat. Euismod quis viverra nibh cras pulvinar. In massa tempor nec feugiat nisl pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiop iscing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ult labore et dolore magna aliqua. the off ullam or corper dignissim cras tincidunt lobortis feugiat. Euismod quis viverra nibh cras pulvinar. In massa tempor nec feugiat nisl pretium.

Bespoke Marketing Plans

We'd love to share our knowledge and experience

Maecenas consequat, dolor eget pharetra the all imperdiet, dolor urna luctus urna, id porta tellus leo nec nisl purus risus, vel vestibulum semytu commo vitae. Fusce vel arcu quam. anyti Nulla euismod a mi euot elentum.
Lorem ipsum dolor sit amet, congt the off tetur adipiscing elit. Mauris iaculis nec justo frwac fermen quisque rhoncus nisi sed suscit curus. Donec porta metus porta.

Stay Connected

Lorem ipsum dolor sittu olrot amet, consectetur adip scing elit. Proin rutrum euis the mod dolor, ultricies aliq luam ekolor.

Think Ahead

Lorem ipsum dolor sittu olrot amet, consectetur adip scing elit. Proin rutrum euis the mod dolor, ultricies aliq luam ekolor.

Want To Boost Your Business Today?

drop us a line and keep in touch

Meet Our Clients

They Believe In Us

Lorem ipsum dolor sit orot amet, consectetur adip scing
elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off
kool or taka ekolor.

Our Clients

Welcome to the Beyond Family

service with a smile

Our Partners Believe in Us

Lorem ipsum dolor sit orot amet, cons ectetur adip scing elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off kool or taka ekolor.

Tailor-Made Digital Marketing

Join Us And Be Part of Our Success

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiop iscing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ult labore et dolore magna aliqua.

Elit ullamcorper dignissim cras tincidunt lobortis feugiat. Euismod quis viverra nibh cras pulvinar. In massa tempor nec feugiat nisl pretium.

Take a minute to get to know us

the people behind beyond

Want To Learn More About Our Services?

let’s talk