Szkoła rysunku

Kursy artystyczne

kurs na asp łączenie technik

Kursy artystyczne

Dlaczego warto?

Kursy artystyczne są obecnie popularne wśród różnych grup wiekowych. Otworzysz głowę na świat, pozbędziesz się stresu, przekształcisz pasję w aktywność zarobkową. To tylko kilka argumentów za dołączeniem do kursu artystycznego. Nie zwlekaj!

Kursy artystyczne

Dla kogo?

Kursy artystyczne prowadzimy w różnych grupach wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli szkicujesz na marginesach zeszytu, potrzebujesz twórczego spełnienia lub chcesz zdać egzamin na ASP – przyjdź do nas.

kurs artystyczny szkoła rysunku
kurs artystyczny nauka rysunku

Kursy artystyczne

Twoje Korzyści

01.

dogodna lokalizacja

Bagatelizowany, ale istotny aspekt. Nasza Szkoła Rysunku znajduje się w samym centrum. Wiele osób dojeżdża do pracowni pociągiem, dlatego w kilka minut można dojść od nas na dworzec.

02.

najlepsza atmosfera

Kursanci najczęściej chwalą rodzinne ciepło naszej pracowni. To nie tylko efekt kuchni i herbaty 😉 ale też zawiązujące się przyjaźnie na całe życie.

03.

veteran room

Jako absolwent kursu rysunku otrzymujesz DOŻYWOTNI i DARMOWY dostęp do zajęć dodatkowych. Możesz też korzystać z Wolnej Pracowni i plenerów rysunkowych.

Czego uczymy?

Rodzaje kursów artystycznych.

Zacznij przygodę ze sztuką w profesjonalny sposób. Na kursie artystycznym poznasz techniki, które wzbogacą i ułatwią Twoją twórczość. Zdobyte umiejętności przyspieszą proces twórczy, otworzą ponadto Twoją głowę na nowe rozwiązania.

Kurs rysunku i malarstwa

kurs rysowania w perspektywie

Najpopularniejszy kurs artystyczny. Jest podzielony na różne grupy w zależności od celu nauki rysunku i zaawansowania.

Kurs rysunku i rzeźbiarstwa

kursy artystyczne rzeźba

Z chęcią biorą w nim udział osoby pracujące z formami trójwymiarowymi. Pomaga rozwinąć widzenie przestrzeni.

Kurs na ASP

kurs na asp malarstwo

Specjalistyczny kurs artystyczny w różnych wariantach. W zależności od preferowanego kierunku studiów wybierasz grupę.

Digital painting

digital painting nauka online

Kurs malarstwa cyfrowego. Wzbogacisz się o bardzo przyszłościową umiejętność. Możesz to wykorzystać jako grafik komputerowy, projektant gier czy reklam.

Kursy rysunku

Intensywne kursy artystyczne.

01.

wakacyjny kurs rysunku

Słońce, czas wolny, obcowanie z przyrodą… to idealny moment by zacząć artystyczną przygodę.

02.

kurs rysunku w ferie

Zamiast samotnie spędzać długie zimowe wieczory, przyjdź na kurs artystyczny, który umili ten  czas.

03.

maraton do egzaminu

Intensywny i niezawodny kurs, który uratował niejednego studenta. Często tematy trafiają w punkt dorocznego egzaminu. 

Kursy artystyczne

Przydatne artykuły.

Kursy artystyczne opierają się o warsztat – praktykę ale przydatna jest również wiedza, którą zdobędziesz, czytając wpisy na naszej stronie. Nie zabraknie poradnika dla początkujących rysowników [rysunek od podstaw] jak i bardziej zaawansowanych treści. Korzystaj!

Kursy artystyczne

Wasze pytania
o kursy artystyczne.

Zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania o kursy artystyczne. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na nurtującą Cię kwestię napisz do nas śmiało – pomożemy rozwiać każdą wątpliwość.

Nie😃. Kursy artystyczne prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania możesz zaczynać zupełnie od zera, albo być ambitnym amatorem sztuki. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią grupę, tak abyś rozwijał się według własnych potrzeb.

Jeśli boisz się, że sobie nie poradzisz – każdy kiedyś zaczynał. Nawet najwybitniejsi artyści musieli nauczyć się rysunku od podstaw. Nasi młodzi asystenci są związani ze środowiskiem artystycznym. To w większości studenci uczelni artystycznych. Z zaangażowaniem wytłumaczą Ci każdą kwestię. Nikt tu nie będzie Cię oceniał.

Tak. Prowadzimy kursy na ASP. Przygotujesz się tam na uczelnie artystyczne w kraju i za granicą. Możesz wybrać też wariant kursu artystycznego. W zależności od kierunku, na który chcesz zdawać.

Mottem naszej Szkoły RysunkuSzkoła Rysunku jest: talent nie istnieje. Sprawdziliśmy to, prowadząc kursy artystyczne już od ponad ćwierć wieku. Jeśli chcesz się o tym przekonać na własnej skórze – dołącz do Rodziny DOMINa. Unikalne metody nauki rysunku wraz z systematyczną pracą naszych kursantów przynoszą niesamowite efekty! Zjedź niżej, aby zobaczyć galerię obrazów naszych uczniów.

Każdą utraconą lekcję rysunku bez problemu nadrobisz w innej grupie, która robi ten sam temat. Możesz też przyjść w ramach Wolnej Pracowni lub na zajęcia odrobieniowe. Opcji jest wiele, zatem nie przepadnie Ci żadna lekcja rysunku. Przecież każdemu może wypaść jakieś wyjście, czy bardziej zajęty dzień.

Nie ma ograniczeń wiekowych! Prowadzimy rysunek dla dzieci już od 6 roku życia. To świetny czas, żeby rozpocząć przygodę ze sztuką i odnaleźć własną pasję. Więcej o kursach artystycznych dla dzieci przeczytasz niżej. 

Prowadzimy także lekcje rysunku dla dorosłych, których celem jest podniesienie umiejętności artystycznych w celach zawodowych [kurs digital painting]. Przychodzą do nas również hobbyści. Rysowanie to dobra forma relaksu i integracji z innymi pasjonatami sztuki. W naszej pracowni tworzymy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu przyjaźni. Nie będziesz tu czuć się samotnie.

W naszej ofercie znajdziesz kursy artystyczne ONLINE na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym, a także w wariancie Junior, dla młodzieży do 13 roku życia. Możesz też dołączyć do kursu digital paintingu online. Nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły rysunku. Możesz też wybrać, czy chcesz się uczyć indywidualnie, czy w grupie.

rysunek dla dzieci - nauka rysunku

Kursy artystyczne

Rysunek dla dzieci

To idealny czas, by próbować swoich sił w różnych dziedzinach. Daj szansę swojemu dziecku przekonać się, czy nauka rysunku jest jego pasją. Być może w przyszłości zostanie wielkim artystą! 

Kursy artystyczne

Szkoła Rysunku

szkoła rysunku kurs na asp

Nauka rysunku

Poznaj nas.

Wojciech Domińczak – założyciel DOMINa. Ojciec czwórki dzieci, miłośnik i propagator sztuki. To on zapoczątkował tradycję Szkoły Rysunku, która obecnie ma filie w 10 różnych miastach w Polsce. Dzięki temu nasi kursanci mogą korzystać z uciech różnych miast np. podczas Korony Plenerów

Trening czyni mistrza

Efektywna nauka rysunku.

Określ cel.

Wybierz sobie temat do rysowania, który lubisz. Początkowo łatwiej będzie Ci przyswoić zasady, jeśli zrobisz to w oparciu o ciekawe zagadnienia. Inspiracje znajdziesz w oparciu o zdjęcia lub styl konkretnego artysty.

Dołącz do grupy.

DOMIN to Rodzina rysowników. Inspirujemy i motywujemy się nawzajem. Przydatne są do tego Gwiazdkozbiory, które każdy kursant posiada. Jeśli nie możesz dołączyć do kursu rysunku, odwiedź naszą grupę na fb po garść motywacji.

Korzystaj ze stopianów.

Samo się nie stanie. Aby nauka rysunku przynosiła efekty trzymaj się ustalonego planu. Najlepiej sprawdzają się Stopiany – 5 minutowe sekwencje. Wtedy siadasz i rysujesz. Jest to na tyle krótki czas, że nie zabierze Ci za dużo z życia. Zawsze możesz zrobić kilka Stopianów na raz.

Kursy artystyczne

Co o nas piszą?

Kursy artystyczne

Galeria prac.

Rzuć okiem na obrazy naszych uczniów po kursach artystycznych. Ty też możesz stworzyć coś takiego.

Poniżej możesz zobaczyć rysunki wykonane różnymi technikami. Osoby, które kończą jeden kurs artystyczny, często kontynuują naukę rysunku o innej tematyce lub technice. Wszechstronny rozwój pomaga artystom doskonalić się w obranym kierunku. 

Kursy artystyczne

Napisz do nas.

Dołącz do grona artystów. Skontaktuj się z nami.

Adres email

zapisy@domin.pl

Numer telefonu

0-501-32-00-45

Adres

ul. Chmielna 98

00-801 Warszawa

Zostaw wiadomość.

Napisz jeśli masz jakieś wątpliwości, np. co do przebiegu zajęć czy wyboru kursu artystycznego. Z chęcią pomożemy Ci dopasować grupę.